Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Akinek van páramentesítője,...

Akinek van páramentesítője, érezhető a hatása?

Figyelt kérdés
60% a páratartalom a lakásunkban az őszi-téli időszakban. Szerintem érezhető...van egy olyan megmagyarázhatatlan nyirkos-hideg érzés,pedig látható jele nincs. 30-50% körül lenne ideális állítólag. Most vettünk páramentesítőt,beüzemelés alatt van. Kíváncsi lennék, akinek régebb óta van, érez változást a levegő minőségében?
2023. jan. 7. 11:01
1 2
 1/15 Tündi3 válasza:
96%

Szia.

Mi 2 ève használjuk. Nagyon szeretjük. Mi penèszesedès miatt vettük.

Döbbenten tapasztaltuk, hogy az 5 literes tartálya egy hèten legalább egyszer megtelik. A penèsz azóta sem jött elő. Nagyon jó dolognak tartom. Ha netán elromlik tuti veszünk másikat.

2023. jan. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

#1

Megkérdezhetem, milyen típust használtok? Jó tapasztalatokat hallottam én is, egyelőre infót gyűjtök, hogy milyen típus lenne ár érték arányban a legjobb .

2023. jan. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nekünk az utóbbi pár évben egyáltalán nem volt penész. Azóta,hogy az ÖSSZES bútort elhúztuk a falról és kivetettük a beépített bútorokat. A kényes sarkokban kivágtuk a tapétát is. Így elvoltunk vígan évekig,mígnem egyik napról a másikra a hálóban megjelent a penész újra. Most határoztuk el h veszünk páramentesítőt. Nagyon kíváncsi vagyok,mi lesz.
2023. jan. 7. 11:31
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

Van, szeretjük, penész miatt vettük szintén és mert nem száradtak a ruhák (3 napig száradtak korábban).

De azt azért tudni kell, hogy 40-45% alatt már túl alacsony a páratartalom, nekem pl. a torkom is kapar már ennyinél, nem egészséges. Nekünk az 50, inkább 55% vált be. Nem mondom, hogy érezhetően szárazabb a levegő, mert nem, de amióta használjuk nem penészedünk és rengeteg vizet kiszed a levegőből.

2023. jan. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Én a klímát szoktam ilyenkor is páramentesítő funkcióban működtetni, mert van egy nagy nyitott akváriumom amiből több liter víz elpárolog hetente. Mikor megy, akkor utána olyan érzés mintha kiszellőztettem volna a házat.
2023. jan. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Tündi3 válasza:
95%

1-es vagyok

Easy Home van nekünk

2023. jan. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

#6

Köszönöm, utána nézek.

2023. jan. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
Nekünk is Easyhome (Aldis) van.
2023. jan. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%

Kérdező!

Nálatok pont ideális a páratartalom, minek vennél egy drága kütyüt azért, hogy utána járhassatok majd az orvosokhoz?!

[link]

2023. jan. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
60% a felső határ és hidd el, nem komfortos. Plusz írtam,hogy a penész is újra megjelent. Most ment a páramentesítő,levitte 50re, ezerszer jobb. Valahogy "könnyebb" a levegő. Az orromon,torkomon érzem. Nekünk sencor van, a drágább kategóriából. Úgy látszik,jóban leszünk.
2023. jan. 7. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!