Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Külföldröl költözök haza....

Külföldröl költözök haza. Milyen lehetöségeim vannak saját lakásra?

Figyelt kérdés

47 éves egyedülálló nö vagyok. Férjemmel elváltunk. 18 évig éltünk külföldön. Ö marad én viszont visszaköltözöm Magyarországra. Kaptam egy jól fizetö munkaajánlatot, amit el fogok fogadni. 650 ezer nettó + céges autó.

Van 70 millió forintnyi megtakarításom.

Kis lakást 1,5 vagy 2 szobást szeretnék Pesten vagy Pest megyében. A munkahely Budapesten lesz.

Kérdésem: vegyek olyat, ami egy az egyben kijön ebböl a pénzböl, de akkor nem marad semmi megtakarítás vagy ebböl fizessek öneröt és vegyek fel hitelt?

Egyáltalán kapnék hitelt? Hiszen 18 éve nem éltem otthon? Mit tennétek?


2023. febr. 25. 16:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
46%
Még fele ennyiből is van kínálat 3-4 szobás is.
2023. febr. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Új építésű 2szoba + nappalisast vennék lehetőleg hitel nélkül. Inkább tegyél félre a fizudból többet a későbbi évek folyamán, mint a jelenlegi kamat környezetbe hitelt vegyél fel.
2023. febr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. febr. 26. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!