Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 10. emelet milyen szélviharos...

10. emelet milyen szélviharos időben?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 3. 01:37
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Jobban érezni a szelet, mint az alsóbb emeleteken, vagy annyit nem számít?
2023. ápr. 3. 01:38
 2/26 anonim ***** válasza:
84%
A lakásban nem érzed, max. ha nem jó az ablak. Vagy mire gondolsz?
2023. ápr. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
85%
Semmit nem érzel belôle max az erkélyen.
2023. ápr. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan mint a negyediken.
2023. ápr. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Ha fúj a szél nem tudsz szellőztetni, max 1 ablakot nyithatsz ko egyszerre.

Ha nyitva az ablak van, hogy ki sem lehet menni a lakásból úgy nyomja az ajtót a szél.

9. emeleten nőttem fel.

2023. ápr. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
De ez is függ tájolástól, hogy mindkét irányba van e ablak vagy csak egy irányba.., ez a huzat téma ugyan úgy igaz lehet az első emeletre is, ez nem a szinteken múlik, ez panel sajátosság
2023. ápr. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
#6: hidd el, hogy magasan durvább. nem véletlenül nem nyithatóknaz ablakok a felhőkarcolókon.
2023. ápr. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Én elhiszem, de én is 9. Emeleten laktam 29évet, aztán 10éve lakok ugyanabban a házban a 2.on, és semmiben nem különbözik a huzat.
2023. ápr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Meton ***** válasza:

Lehet azt érezni, valamennyi kilengése van a háznak. Nem nagy, kábé olyan, mint egy enyhe földrengés. Aki megszokta, annak fel sem tűnik, de aki ritkán jár ilyen magasan, az megérzi, sőt pánikrohama is lehet.

Egyébként az alsóbb szintek még durvábbak. A rengés ugyan kevésbé érezhető, de a szélnyomás sokkal nagyobb. Az épület tetején átbukik a szél, de alul folyamatosan növekszik csak a nyomás, miközben a másik oldalon alacsony nyomás alakul ki. Ott, ahol van egy átjáró és átfúj a szél, még egy gyenge viharban is tornádó erejű szélvihar van. Ott az ajtót ki nem nyitod, de egyébként szerintem jó móka tud lenni. Olyan, mint egy szélcsatorna.

2023. ápr. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Dehogy van kilengése egy 10emeletes panelnak :D

Basszus annyi sületlenséget összehordotok itt…

2023. ápr. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!