Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha az új szomszéd...

Mit tehetek, ha az új szomszéd hajnali 3:45 kor bekapcsolja a fejőgépet a szobám tól körülbelül húsz méterre levő istállójában?

Figyelt kérdés

A környéken sincs meg nem is volt rajta kívül senkinek tehene...

Nagyon hangos a gép, felébredek rá és nehezen alszom vissza.


2023. ápr. 19. 10:00
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
85%

Én évek óta hajnali 3 óra környékén felébredek és nem tudok elaludni órákig.

Pedig náluk síri csend van, mert családi házas kertvárosi környék.

Én kinél reklamáljak?

:)

2023. ápr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

11 es

Na most azért mert te meg ébredsz és nem tudsz visszaaludni...

Lehet hogy erről csak te tehetsz senki más

A pesti hozzászóló val nem tudok egyetérteni... Olyan értelemben hogy nem összehasonlítható egy pesti állapot egy vidékivel

Aki Pesten lakik az azt vállalta. Gondolom hogy nem közben lett zajos abb a környezeted hanem már eleve is olyan volt.

Én ezzel a vidéki házzal viszont a nyugalmat vállaltam és meg is volt az nagyjából és lényegében 18 évig... Mondhatom hogy mostanáig.

2023. ápr. 19. 12:25
 13/31 A kérdező kommentje:
A pesti létnek is megvannak az előnyei... Vélhetően a zajszintet senki sem oda sorolja... Kivéve aki olyan zöldövezetben lakik..
2023. ápr. 19. 12:28
 14/31 A kérdező kommentje:

Tizenegyes - lehet hogy te sem tehetsz róla....

De aki még rajtad kívül ugyanúgy nem tehet semmit attól mit várnál?

Annak a baromarcnak aki azt válaszolta hogy költözzek el... Mit reagálhatnék. Kapd be... Persze ne az enyémet...

2023. ápr. 19. 14:06
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Valószinű itt megengedett az állat tartás .Ha tyúkokat tartana,hajnalban a kakas kukorékolna szüntelen.Vagy megszokod ezt a környezetet,vagy elköltözöl.Még választási lehetőségeid is vannak .
2023. ápr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
39%

"Érdeklődhetsz az önkormányzatnál, hogy van-e joga"

Érdeklődni érdeklődhet, de a helyi önkormányzat nem korlátozhatja az állat tartást.

Ha a szomszéd a vonatkozó jogszabályokat betartja akkor azt csinál amit akar.

2023. ápr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

A másik szomszédnak vannak tyúkjai meg kakas is... Azok nem szoktak zavarni (neki a kutyája szokott brutálisan monoton vakkogatni éjjel (is).... Na az is szokott zavarni eléggé... Éjjel de nem hajnalban. Nekem mondjuk olyan az életritmusom, hogy sokáig vagyok fent...

Itt lakom 18 éve most ideköltözött egy tehenes egy hangos fejőgéppel...(olyan a hangja mint egy aggregátornak)

Nehogy már nekem kelljen elköltözni.... Miféle gondolkodás ez?

2023. ápr. 19. 16:30
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

a fejőgép kompresszora kicsit kivan, lehet, hogy olaj kellene bele(a vákum miatt)


Vot 18 jó éved...a másik ember is élni akar..hogy nincs oldalfala az istállónak? Na az szomorú..az állatok könnyen támadhatók...pláne ha több tehene is lesz...örülök, hogy a trágyaszag még mem zavar...


Vegyél néhány gyöngytyúkot kakassal...az egész környék téged fog átkozni...na, az már jó tárgyalási alap.



A jegyzőt felejtsd el, a hatóságot értelmetlen bevonni, és a baj csak fokozódik.

2023. ápr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Füldugó. Nekem megoldotta a problémát, mert sajnos én is felébredtem kutyákra, meg fűnyírásra (mikor éjjeles vagyok és nappal alszom)

A legegyszerűbb, legolcsóbb szivacs jellegű cucc bőven elegendő.

2023. ápr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
#19 Ha füldugót használsz akkor hogyan kelsz fel a szükséges időben? Hiszen akkor az ébresztő hangját sem hallod meg.
2023. ápr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!