Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi az az ár, ami megérné az...

Mi az az ár, ami megérné az alábbi lakásért?

Figyelt kérdés

Minél több választ szeretnék!


[link]


Köszönöm!

További szép napot!


2010. okt. 12. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a megadott irányár elég korrekt. 5,8-nál kevesebbet ajánlani érte már szemtelenség lenne. Így a kettő között meg tudtok állapodni valamiben.
2010. okt. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy mi vagyunk az eladók, és már eléggé kétségbe vagyunk esve, mert még erre az árra sincs jelentkező, így gondoltam megkérdezem itt, hátha még ez is sok érte!


Köszi a választ!

2010. okt. 12. 11:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem ez tényleg egy korrekt ár. Sajnos pang a lakáspiac és ugye most hitelhez jutni is nehezebb.
2010. okt. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A hitelt simán megkaptuk! Csak az a ro*adt lakás nem akar elmenni! :(
2010. okt. 12. 11:22
 5/6 anonim válasza:
100%
Szia..ennyi pénzért megérné..de szerintem más képeket kellene készítened róla.jobb beállítással,többet bemutatni a lakásból...és a fürdőszobát is..ami nagyon fontos része a lakásnak!:)
2010. okt. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem tűnik drágának.

de nagyon hamar ki lehet nőni egy ekkora lakást. látom, nektek is van babátok, azért költöznétek.


tegyél fel képet az összes helyiségről, különböző beállítással, és azt is írd oda, h milyen buszok és villamosok járnak arra, milyen messze van a HÉV, mennyi idő beérni a Borárosra onnan.


így lehet több lesz az érdeklődő. tedd fel minél több ingatlanos oldalra. tudod, a nagy számok törvénye :D

2010. okt. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!