Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ki lakott gyermekotthonba/árva...

Ki lakott gyermekotthonba/árvaházba?

Figyelt kérdés

Kiscsibabaként én is ott voltam és most visszakerülök, mert a nevelőszüleim nem tudnak tovább eltartani.

Mesélnétek milyen ott? Telefon lehet nálatok? Kaptok zsebpénzt? Mentek nyaralni? Fizikailag büntetnek a nevelők?(ha igen hogy?) Mikor van takarodó? Mik a szabályok? Hogy van a szabadidő? Milyen bünetetések vannak?

Tényleg magatoknál kell tartani a tulajdonaitokat?

Mennyi személyes tárgyatok lehet? Vannak ott barátok? Elvagytok különítve a piciktől? Szülinap, hogy van? Ruhákat honna kaptok? Ünnepek, hogy vannak? Kaptok ajándékot? Ti kéritek vagy csak valami random?

Bocsi a sok kérdésért csak nagyon félek!



2023. jún. 26. 13:43
 1/2 anonim válasza:
95%

En laktam ott, valamint meg mindig utogondozott (UG-s) vagyok.

Ha gondolod irj privatban. Helytol is fugg hova kerulsz.

2023. jún. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
93%
Több mint 20 éve jöttem ki, úgyhogy releváns dolgot nem tudok mondeni neked, de kitartás !
2023. jún. 27. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!