Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Külföldre költözés esetén...

Külföldre költözés esetén hogyan lehet magaddal vinni a lakberendezési tárgyakat? Mi ennek a menete? Van ilyen fuvarozócég, aki kihozza?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyan dolgokra, amiket mondjuk egy ember megvásárolt, de a bőröndbe nem fér bele pl. kávéfőző, mosógép, tévé stb. és szeretne magával vinni 1000km odébb.

Nincs kocsija.


2023. júl. 12. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Ki a bánat visz el 1000 km-re egy mosógépet??? Ember!
2023. júl. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne volna, Tahitire is elviszik neked. Gógli, nemzetközi fuvarozás/áruszállítás.
2023. júl. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2023. júl. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én dolgoztam költöztetőnél. Franciaországba költöztettünk nagy teherautóval egy családot. Vagyis mindent amit nem tudtak magukkal vinni. Két kör 5,3 millió forintba került a családnak. Mármint a cég kért ennyit, én akkor a két körért 90 ezret kaptam. És akkor még a fidesz nem is nyomta fel ennyire az árakat. Szóval inkább itt adjál el mindent külföldön meg vedd meg.
2023. júl. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

5,3 millió? A link szerint 100kg-ig 200 euro.


Köszönöm a linket! 😊

2023. júl. 12. 14:14
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

Rengeteg költöztető cég van, vagy magánszemély, de rohadtul nem éri meg kivinni egy kávéfőzőt vagy mosógépet, többe kerul a szállítás mint amennyiert ott veszel mást.

Max egy haver aki nagyon olcson, kb üzemanyag árban segit.

2023. júl. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi béreltünk konténert és hajóval áthozták az óceánon, amikor USA-ból Magyarországra költöztünk. Hamburgba kellett érte menni, 2 hét alatt itt volt. 7000 dollárt fizettünk.
2023. júl. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!