Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen Tatabányán élni,...

Milyen Tatabányán élni, vannak ismerkedési, szórakozási lehetőségek?

Figyelt kérdés

2023. okt. 2. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Elmegy...
2023. okt. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
58%

Én nemrég költöztem ide egy szép egyetemi városból.

Párkapcsolat miatt.

A TB-s egészségügy minősíthetetlen.

A munkatársak mind idetelepültek valahonnan és ennyi gonosz embert még életemben nem láttam. Már azért meg kellene halj, hogy nem vagy bányarém és ne is vegyél levegőt ha saját házad van, pláne kocsid. Alád tesznek, ha valamiben jobb vagy gyakorlottabb vagy.

Ennyi gonosz rosszindulatú embert még nem láttam.


A törzsgyökeres tatabányaiak még normálisak.


A boltokban az eladók azt hiszik te vagy értük. Nem vagyok rasszista de ennyi barna Miskolcon sincs. Teljesen normális a vegyes házasság, amit az országban sehol máshol nem látsz.

Itt a magyar a kisebbség. Szerintem. 30%-ot alig éri el. Csak a Tesco-ba menj be. Elesel bennük.


Túrázni tudsz a környéken, komolyabb szórakozásért Pestre kell menned. Helyileg nincs rossz helyen, munka van, de egy ronda iparváros. Sosem költöztem volna ide, ha a pasim nem itt élne.

2023. okt. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyetértek
2023. okt. 6. 22:04
 4/5 anonim ***** válasza:
41%

Atyaég, nem tudom, a 2-es válaszoló Tatabányán belül hol él és dolgozik, de én is a páromhoz költöztem le Tatabányára Budapestről és életem legszebb három éve volt. Rengeteget kirándultunk, túráztunk a környéken, kerékpárral rendszeresen átjártunk Tatára, Vértesszőlősre. Ennyi gyönyörű zöld terület kevés helyen van az országban (ha városról beszélünk).

Én Tatabányán dolgoztam, nekem a munkahelyemen is teljesen normális emberek voltak, nagyon szerettem velük dolgozni (irodai munka volt), a főnökeim is korrektek voltak. Imádtam, hogy minden közel volt, Lidl, Penny, Aldi, Interspar, Rossmann ...stb.


Tény, hogy vannak rossz környékek (pl. mésztelep) de hol nincs? Kertvárost is sokan szidják a tatabányai csoportban (jellemzően olyanok, akik nem is ott élnek) de dolgoztak onnan kollégáim és dicsérték.


Ismerkedési lehetőség is van, attól függ, milyen érdeklődési köröd van, de azért elég sűrűn vannak programok, vannak kulturált éttermek is, pl. a Pomodoro vagy a Vegas Burger.


Aki szerint Tatabányán sok cigány van, az nézzen el egyszer Ceglédre, főleg a buszpályaudvar környékére!


Sajnálom, hogy a 2-es válaszolónak ilyen rossz élményei vannak, nekem hiányzik Tatabánya. Nem mondom, hogy tökéletes, de bőven élhető.

2023. okt. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A kettes válaszoló, kedves 4-es Szegedről költözött Tatabányára és a Turul hegyoldalban él. Szerintem te elsősorban a pasidba voltál szerelmes nem a városba és ő hiányzik. Volt kolléganőm a mésztelepről 🤣… annak volt a legnagyobb arca. Nem ide születtél mint az én párom és nem éltél itt hosszan. Így nem tudod miből lett mivé ez a város. Életemben nem láttam még ennyi cigányt egy városban. De nem ők a rosszindulatúak és rendesen fel vannak öltözve és tiszták ellenben más városokban. Egy maximum 3 fős irodai munkában nem sok rálátásod van az emberekre a négy fal közt bezárva, hacsak nem a kormányhivatalban dolgozol.
nov. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!