Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapesti WC szerelő kellene....

Budapesti WC szerelő kellene. Ki a legolcsóbb és a legjobb?

Figyelt kérdés
Szivárog a WC, rossz a szigetelése.
2010. okt. 20. 00:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

VÍZSZERELŐT hívj!...


Nálunk tucatjával dobálnak be hirdetéseket "Gyorsszervíz, vízszerelés, azonnal, stb." ilyet hívj fel...


Kérj tőle árajánlatot, hívj fel többet, ha nagyon fontos, hogy olcsó legyen.

2010. okt. 20. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Így van, wc-szerelő szakma nincs, a vízszerelők foglalkoznak ezzel is.
2010. okt. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%

"Ki a legolcsóbb és a legjobb?"


Látod bunkó vagy ahhoz hogy egy budit megjavíts, viszont azt elvárnád hogy lassan INGYEN jöjjön valaki neked azt megjavítani de JÓL. Hogy lehet ennyire lenézni a más munkáját? Szedd szét, nézd meg hol enged, vegyél új tömítést és cseréld ki. Ennyi. Ha meg ezt nem tudod akkor FIZESS!

Ma mindenki manager meg hivatalnok akar lenni egy rakás pénzért, vízvezetéket javítani, csempézni viszont nem tud lassan senki, mégis sajnálják megfizetni a munkáját.

2010. okt. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

ma 07:17


Úgy hogy mindenkinek baromi kevés a fizetése, az adók meg az árak meg horrordrágák!!


Kész vicc, hogy a már leadózott fizetésedből, ha vásárolsz valamit 5 ezer forintért abból 1250 forintot ismét befizetsz az államkasszába ÁFA néven!!!


A Világon nincs még egy iylen SZR ország ahol ilyen magasak az adók, a bírságok meg ilyen sokféle adó van, és ilyen alacsonyak a fizetések!!!



Azért csökken a gyerekvállalási kedv is meg a populáció is mert az ÁLLAMOT tartod el!!

Holott ennyi adóból akár 2 gyereket is nevelhetnél!



Aztán nincs az országnak se közlekedése, se hadserege, se munkahelyei se semmije, mi a fszomra mennek el az adók, a hitelekre meg a sikkasztásra?

2010. okt. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Zárd el a vizet,szedd szét ott ahol szivárog és cserélj tömítést, ezért nem érdemes szerelőt hívni.

Szerintem akik hirdetik magukat azok nagy részének nem is szakmája.

Apám a vízszolgáltatónál dolgozik és sokan azt hiszik hogy vízszerelő a szakmája. Általában idős néniknél, nőknél szokott vizet szerelni ahol nincs férfi a háznál.

Általában tömítést és komplett csapot szokott cserélni, legutóbb pont voltam vele egy helyen ahol vécétartályt csinált de csinált már duguláselhárítást is poton pénzért amiért amúgy ezreket kérnek, attól függően hogy milyen mélyen van a dugulás.

Sajnos ő nem tud neked segíteni mert nem Pesten lakunk.


Ha nő vagy akkor kérj meg egy férfi ismerőst hogy csinálja meg, ha férfi vagy akkor állj neki és derítsd ki hol folyik.

Ez kb olyan "nehéz" mint egy kerékcsere.

2010. okt. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Szét tudtam szedni, meg is néztem: a tömítés és a WC csésze is ép, a szigeteléssel, vagy valami hasonlóval van baj.


A hétórási pedig egy paraszt.

2010. okt. 20. 15:50
 7/13 A kérdező kommentje:
Bocs, a 7:17-es a paraszt.
2010. okt. 20. 15:51
 8/13 anonim ***** válasza:
Azért vagyok paraszt mert a munkámért pénzt kérek? Te ingyen dolgozol? S akkor miből élsz te szerencsétlen kétbalkezes?
2010. okt. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy az iparos a munkájáért pénzt kér, hanem hogy egy alig egyórás munkáért elkérnek 10-15ezret, és akkor még nagyon alsó hangon "számoltam". Szomszédunkban egy héttagú család él (nagyszülők, szülők, 3 gyerek), mint Marci Hevesen úgy, hogy csak apuka dolgozik kőművesként. Fenntartanak egy közel 400 m2-es házat, 3 autót, stb. Szeretnék én egyszer annyit keresni, hogy így élhessünk csak az én (kétdiplomás) alkalmazotti fizetésemből. Ezért fontos nekünk is, hogy több szakitól kérjünk ajánlatot, ha valami elromlik. Hatalmas különbségek vannak a munkadíjakban és bizony nem mindegy, hogy egy egyórás munkáért három- vagy ötnapi nettó béremet kell kifizetnem. Ezért ne légy ilyen arrogáns, kedves válaszoló!
2010. okt. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ja igen, megszólalt az irigység.

Még az hogy valakinek diplomája van, nem jelenti hogy eleve kétbalkezes. A lehetőséged meg van. Te is lehetnél kőműves ha nem lennél ügyetlen. Te viszont a meleg diplomás állást választottad nem a fagyoskodó, mocskos, nedves munkát. Hát a kkor FIZESS!

Pontosan ezért írtam feljebb is: "Ma mindenki manager meg hivatalnok akar lenni egy rakás pénzért, vízvezetéket javítani, csempézni viszont nem tud lassan senki, mégis sajnálják megfizetni a munkáját." - amit persze lepontoztatok mert nem tudjátok elviselni hogy valaki manapság is lehet "ezermester" nem csak hivatalnok vagy banki tisztviselő.

2010. okt. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!