Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Aki munkaidőben dolgozik, az...

Aki munkaidőben dolgozik, az hogyan oldhatja meg a futárral rendelt csomag átvételét?

Figyelt kérdés
A futárcégek munkaidőben kézbesítenek, amikor én nem vagyok otthon. Hétvégén nem szállítanak. Azt meg nem akarom, hogy csak úgy bedobja a drága cuccot. A posta esetében legalább be lehet menni érte szombaton a postára, de a hárombetűs cégek esetében ez nem lehetséges. Ha lehet, postával vagy csomagautomatába rendelek, de rengeteg olyan webáruház van, ahol erre nincs lehetőség. Pedig az emberek általában munkaidőben dolgoznak, így nem tudják otthon átvenni a csomagot.

dec. 1. 17:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
nagyon sokan a munkahelyükre rendelnek.
dec. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
Webshopot uzemeltetek... ugy oldjak meg, hogy munkahelyi cim vagy sokszor nyugger az atvevo. Istvanne, Janosne stb.
dec. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
45%
*nyugger rokon
dec. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Munkahelyre rendelek, nyugdíjas szüleimhez rendelek, vagy átveszi a szomszéd.
dec. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Munkahelyre nem tudok rendelni, nem irodában dolgozom, a gyárba nem fog bejönni a futár.
dec. 1. 18:39
 6/21 anonim ***** válasza:
89%

Oda nem is kell, elég a portáig menjen! Megkéred a portást vegye át!

Rengetegen úgy oldják meg, hogy olyanhoz rendelnek, aki otthon van, szomszéd, ismerős, szülő stb. sőt faluhelyen nem ritka, hogy leteszik valamelyik boltban, hisz mindenki ismer mindenkit, meglehet kérni erre a boltost is. Futárcégektől szerintem azt is lehet kérni, hogy a depo-ban vehesd át.

dec. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
Én csak egy faluban lakom, de vagy négy helyre hozathatnám ilyen-olyan pontokra. Annyi, hogy utánvéttel ezekre nem lehet, ezért én egy haveromhoz rendelek, aki home-office-ban dolgozik.
dec. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%

"Webshopot uzemeltetek"

Remélem van lehetőség foxpostos átvételre!

Első hogy megnézem van-e foxpost. Ha nincs, rendelek máshonnan - még akkor is ha drágább.


"nyugger az atvevo. Istvanne, Janosne stb."

És ez mindjárt azt is jelenti hogy nyugger? Eléggé elmaradott gondolkodásod van :D

dec. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%

A szomszédban laknak anyósomék, hozzájuk rendelem meg. De amit csak lehet azt csomagpontra vagy csomagautomatába rendelem.

Az utcában sokan mások is anyósomékat jelölik meg hogy ha náluk nincs senki otthon, akkor oda adják be a csomagot. Megbízhatóak.

dec. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
#8 Te meg ostoba, mert azt sem tudod, mit arulunk... Mivel a celkozonseg fiatalok, eleg egyertelmu, ha a termeket megis egy Janosne vesz at, mikozben a szamlazasi nev pl egy Leticia.
dec. 2. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!