Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Aki munkaidőben dolgozik, az...

Aki munkaidőben dolgozik, az hogyan oldhatja meg a futárral rendelt csomag átvételét?

Figyelt kérdés
A futárcégek munkaidőben kézbesítenek, amikor én nem vagyok otthon. Hétvégén nem szállítanak. Azt meg nem akarom, hogy csak úgy bedobja a drága cuccot. A posta esetében legalább be lehet menni érte szombaton a postára, de a hárombetűs cégek esetében ez nem lehetséges. Ha lehet, postával vagy csomagautomatába rendelek, de rengeteg olyan webáruház van, ahol erre nincs lehetőség. Pedig az emberek általában munkaidőben dolgoznak, így nem tudják otthon átvenni a csomagot.

dec. 1. 17:47
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom miket rendelsz de szerintem alig van olyan dolog amit ne lehetne megrendelni olyan helyrol ahol van csomagautomta szallitas.
dec. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!