Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Aki munkaidőben dolgozik, az...

Aki munkaidőben dolgozik, az hogyan oldhatja meg a futárral rendelt csomag átvételét?

Figyelt kérdés
A futárcégek munkaidőben kézbesítenek, amikor én nem vagyok otthon. Hétvégén nem szállítanak. Azt meg nem akarom, hogy csak úgy bedobja a drága cuccot. A posta esetében legalább be lehet menni érte szombaton a postára, de a hárombetűs cégek esetében ez nem lehetséges. Ha lehet, postával vagy csomagautomatába rendelek, de rengeteg olyan webáruház van, ahol erre nincs lehetőség. Pedig az emberek általában munkaidőben dolgoznak, így nem tudják otthon átvenni a csomagot.

dec. 1. 17:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
86%
Automatába kell rendelni, vagy átvevőhelyre.
dec. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
30%

És 40 évesen nem lehet valaki Jánosné?

Mondom hogy gyöpösen gondolkodsz. Mindegy, a lényeg, hogy a célközönséged veszi a semmitérő szarokat.

dec. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
71%

Automatába, csomagpontra szoktam rendelni, ha ez valamiért nem járható, akkor munkahelyre. Volt már hogy elkerültük egymást, megkértem egy kollégát, hogy vegye át, majd másnap érte megyek.

Ha ezt sem akarom valamiért, akkor itthonra rendelek és megkérem a futárt, hogy tegye át egy adott helyen a kerítésen, ott van alatta a kuka teteje, nem esik le, nem látni be rá, vagyis ez a titkos pont, ahonnan még sosem tűnt el semmi mire hazaérünk. :D Nyilván törékenyet azért nem szoktam így kérni, vagy esőben sem kivitelezhető, ha nem olyan, aminek mindegy.

dec. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
78%
Ezért szeretem a csomagpontot,vagy kérd a munkahelyedre.
dec. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
68%
Mekkora az a gyár, van körülőtte még más gyár, stb ahol azért dolgonak pár100-an, 1000-en? A foxpostnál lehet kérvényezni oda automatát!
dec. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
79%
5: én sem irodában dolgozom, hanem iskolában tanítok, nyilván az órámra nem hozza be a futár, de van porta, ott átveszik. Szólok, hogy csomagot várok és ennyi.
dec. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
71%
Munkahelyemre kérem, vagy automatába
dec. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
#12 Az kimaradt, valszeg ha a szomszed utcaban lakik a 18-20 ev koruli rendelo atvevoje, aki Janosne, akkor nem az anyja, hanem a nagyanyja... na kar ezen vitatkoznod. Az oktatasi segesszkozok meg nem semmitero szarok (konkretabban nem fogom megnevezni mit arulunk), te egy nagy suttyo lehetsz! Es begyoposodott gondolkodasu, hogy foxpost nelkul nem rendelsz.
dec. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
*segedeszkozok
dec. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Erre való a Foxpost
dec. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!