Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Üdv!Idén ősszel raktam össze...

Józsiii2 kérdése:

Üdv!Idén ősszel raktam össze egy vegyes kazánt 1000literes puffertartályal van hogy 7-8órát tüzelek a kazánba és a pufferben egyszerűen 50fokos víznél melegebet nem tudok csinálni.Esettleg valakinek valami ötlete hogy mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
dec. 8. 18:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora a kazán, és hogyan mivel tüzelsz?
dec. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
A bekötésről rajzot tehetné fel
dec. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
1 m3 tartály nem kicsi azért .Ehhez nem hulladékkal kell tüzelni,miközben a radiátorok is hűtik el a vízet.
dec. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
33kw-os a kazánom,fával és deszkával vegyesen tüzelek.
dec. 8. 19:45
 5/28 A kérdező kommentje:
Az igazság hogy annyira én nem értek ezekhez a rajzos dolgokhoz.Amikor be gyújtok akkor a puffert kezdem fűteni a teteje ha eléri a 40-50fokot akkor kezdi be tolni a házba a meleget.
dec. 8. 19:52
 6/28 mindentudó99 ***** válasza:
52%
A kazán előre menö csöve hova van kötve a pufferbe? A legtetejébe?
dec. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Max huzattal üzelsz? Nekem kissebb a kazánom ekkora pufferrel de simán felmegy 80 fokra a víz.
dec. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Igen a tetejébe van kötve van rajta egy keringető szivattyú ami a házba tolja fel a meleg vizet.
dec. 8. 20:05
 9/28 A kérdező kommentje:
Egy darabig max húzattal igen de egy idő után a rácsot résnyire hagyom nyitva de a kazánba 60-70fokos a víz.Neked mennyi idő még 80fokos vízet tudsz csinálni a pufferben?
dec. 8. 20:10
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy a ház fűtèse elvisz minden meleget? Sztem igen.
dec. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!