Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért pörög a vízórám ha...

Miért pörög a vízórám ha felettem nyitják meg a vizet?

Figyelt kérdés
Panelban a felettem lakó megnyitotta a vécében a vizet és nálam pörgött a vízóra.

dec. 11. 12:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Mennyire pörög? Csak egy rövid ideig, vagy folyamatosan egészen addig amig engedik a vizet?
dec. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Zárd el a vizet és várd meg amíg lehúzza. Akkor egyből kiderül ha lopja a vized.
dec. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Rövid ideig nyitották meg, így csak rövid ideig pörgött.
dec. 11. 12:45
 4/17 A kérdező kommentje:
Azóta várom, de most nem húzták le még.
dec. 11. 12:46
 5/17 A kérdező kommentje:
Ha csak rövid ideig pörög, az nem gond? Az mitől van?
dec. 11. 12:47
 6/17 anonim ***** válasza:
61%

Az lehetetlen... Valszeg véletlen egybeesés volt,és pl rá töltött a te wc tartályod,vagy a mosógép ment ami időnként rá tölt,.. amikor is pont hallottad,hogy lehúzzák feletted. Ez csak 1 véletlen egybe esés volt.

A vízórád nem tud pörögni ha te nem nyitsz ki semmit, maximum 1 tized fokot billeghet, de forogni semmikép sem fog ha nincs víz mozgás ti nálatok.

Szóval hidd el, valamilyen víz fogyasztód épp akkor vett vizet amikor hallottad a szomszédodat hogy használja a rötyit.

dec. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Semmi nem vett akkor vizet, a mosógép nem ment, nem is a vécével van egy helyiségben, egyedül voltam itthon, senki nem nyitott vizet, én a wc deszkát fertőtlenítettem éppen alkohollal, tehát ott sem engedtem vizet. Sajnos forgott, láttam.
dec. 11. 13:07
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Este felé zárd el, akkor mindenki otthon van, tisztálkodik. Ha hallod, hogy lehuzzàk, tudod nyitni zárni, mi is tört3nik.
dec. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
és merre forgott?
dec. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Na azt nem tudom, gyorsan forgott, ki tudja merre.
dec. 11. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!