Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Stihl vagy Husqvarna?

Scream85 kérdése:

Stihl vagy Husqvarna?

Figyelt kérdés

Otthoni éves tűzifa feldarabolására melyik márka melyik típusát ajánlanátok?

Kinek mi vált be, pozitív/negatív tapasztalatok is jöhetnek.


Ami kb a feladata lenne:

Kb. 12-13 m³ fa méterbe vágása (mivel 2 méterbe hozzák az utóbbi időben). És ami annyira göcsös,ágas hogy nem tudom fejszékkel,ékkel hasábokra vágni, annak a felkuglizása (eddigiek alapján az össz mennyiség max 20%-a szokott ilyen lenni).

Átmérőben olyan 10-40 cm közöttiek. Bár került már bele 65 cm átmérős is :)



jan. 17. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Mennyi pénzed van?
jan. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
57%
Mindegy.
jan. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ne aggódj futja rá.

Persze azért nem kell a legprofesszionálisabb gép :)

jan. 17. 20:23
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Én még egyszer nem vennék Huqvarnát.Azt is átkozom aki az elsőt az országba hozta .
jan. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Én egy Husqvarna 135 Mark 2-t használok, eddig kétszer 12 m2 fa lett vele összefűrészelve, 22-ben és 23-ban, nem volt vele semmi különösebb gond.
jan. 18. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy marha drágák lettek. Nekem egy 372xp van de ennek is úgy felment hirtelen az ára hogy ma nem biztos hogy megvenném pedig van rá pénzem.
jan. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 B.B válasza:
83%
Nekem egy régebbi tipusú még fémházas Husqvarna 281XP van.Eddig különösebb probléma nélkül kb.25 éve használom évi 12-15m3 tüzifa felkuglizására.Én nagyon megvagyok vele elégedve.A stileket nem ismerem.
jan. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy nagyobb teljesen mindegy milyen Holzfforma-t vennék újonnan. Otthonra teljesen tökéletes.
jan. 27. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!