Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni a büdös,...

Mit lehet tenni a büdös, dohos szag ellen?

Figyelt kérdés

Akkor ha csak 5 napot vagyok egy szálláson. Utazóként kivettem egy apartmant, minden jó de igazából büdös van. Nem vagyok benne biztos, hogy a lakás dohosodik tudjátok ilyen légkondiról mehy a fűtés és amikor ilyenbe botlottam akkor mindig ugyanezt a kellemetlen szagot éreztem amit kiszellőztetni sem lehet.

Na most sok pénzt, energiát nyilván nem akarok ebbe fektetni. Aki járt már így az, hogy szüntette meg ezt a szagot? Egy légfrissítő vagy valami illatosító elég. Pontos márkát, típust kérnék. Attól nem csak keveredni fog ez a szag meg a légfrissítő illata? Van olyan cucc ami tényleg kb. megszünteti az ilyen állott szagot a lakásban?



febr. 1. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
Tele kell fingani a szobát.
febr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Meg a szádat is.


Másnak jobb tipp?

febr. 1. 21:13
 3/10 anonim ***** válasza:

Próbáld felderíteni az okot, hogy mitől van ilyen dohos szag. Lehet, hogy a fűtés nem megfelelő, vagy vizesedik valahol. Tehát az okot kellene megtalálni.

Jól be kellene fűteni és kiszárítani.

Ha csak 5 napot vagy a szálláson a másik 2 nap van egyáltalán fűtés, szerintem nincs és ez bizony lehet a kiváltó ok is.

febr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha már ilyet erzel, ott valahol vastagon áll a penész.

Szekrény mögött, falvédő mögött, sok esetben teljesen rejtve a parketta alatt.

febr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi. Igazából nem olyan sűrűn bútorozott a hely. Felújított, szép a festés penésznek nem találtam nyomát fürdőben sem. Én nagyon arra gyanakszom, hogy ez a beltéri klíma csinálja ezt a szagot de muszáj nyomatni mert különben hideg van. Lehet nem ment előttem napokig, nem tudom mikor volt itt vendég korábban. Szellőztetek napközben meg próbálom folyamatosan melegen tartani a kecót.

De pluszban tényleg az érdekelne, hogy milyen jó tüneti kezelés van amitől jobb lesz itt a levegő legalább érzetre. Hogy jobb legyen a közérzetem ebben a pár napban, megha valaki idejön akkor ne úgy lépjen be hogy de büdös van.

febr. 1. 21:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Fűts olajradiátorral, ne pedig klímával. Gondolom központi klíma van, ami reklámba meg papíron jól néz ki, de azt elfelejtik ha a több tíz méter hosszú légcsatornákat nem tisztítják rendesen akkor idővel berohad az egész, és pontosan az általad körülírt bűzt gerjeszti.
febr. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogy néz ki amúgy ez a klíma, le tudod fotózni?
febr. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igazából ilyen, ez az:


[link]


Mint mondtam utazom, tehát eszem ágában sincs olajradiátorra költeni. Nem tudnám és nem akarnám magammal hurcibálni a következő városokba.

febr. 2. 12:51
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha 2 napi távollétedben a helyiségben klímás fűtés nem működik, akkor a tápcsatornába valóban belerohad a víz és indításnál büdös lesz. Egyértelműen a klíma a felelős.


Keress másik szállást, mert légionárius betegséget fogsz kapni.

febr. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én emiatt nem hagytam de túléltem. Szerintem azért a legionárius betegség kockázata nem olyan magas. Szellőztetéssel, légfrissítővel megoldottam meg valamennyire hozzászokott az orrom, csak kintről belépve éreztem a második naptól. Azért kösz mindenkinek, ilyen klímafűtéses szart nem foglalok többet annyi biztos, ti se tegyétek.
febr. 4. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!