Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tegyek ez ellen?

Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Minden reggelre valaki idehány a kapum elé. Nincs a környéken sem kocsma sem kisbolt.

Egy nap kamerákat szereltettem fel, hogy lássam ki az. Meg is szűnt a probléma, de nem láttam ki műveli ezt.

Egy idő után a jegyző felszólított, hogy mivel az utcát veszi, szereljem le vagy állítsam át. Átállítottam, de a problémám újra kezdődőtt. Ismét minden (!) reggel ide hánynak a kapum elé.


febr. 9. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Mozgásérzékelős locsoló.
febr. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy refluxa van annak aki minden reggel oda hány.

Mivel reggel történik lehet,hogy mindennap arra megy munkába az illető, és valamiért pont ott jön rá az ökülődés.

Teszem azt nem sokkal előtte gyújt rá a cigire,hogy mire beér a munkahelyére el tudja szívni,a dohányzás viszont előhozza a refluxot,amitől ökülődik.

febr. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor már csak a tőlem 15 percre található munkahelyek refluxos munkatársait kell kigyüjteni, és kész. 😁

De most komolyan nem részletezném, hogy milyen, de minden reggel? Ugyanoda minden reggel? És évek óta nem tesz valamit a refluxa ellen?

febr. 10. 19:22
 4/5 anonim válasza:
100%
Kisebb és elrejthető kamerát tegyél ki, hogy senki ne vegye észre hogy felvan szerelve. Vagy addig kelsz korábban és sasolsz amíg megnem tudod ki az..
febr. 11. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tegyél ki egy rossz vödröt -kevés vízzel az aljában- meg egy papírt udvarias felszólítással, hogy sziveskedjék ebbe okádni. Úgy könnyebb eltakarítani.

Viccet félretéve: biztos, hogy ember? Kutya szokott mindig ugyanoda járni.

Tudom, a kamera... az nem lehet véletlen egybeesés?

febr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!