Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Váltott valaki most biztosítót...

Váltott valaki most biztosítót lakásbiztosítás kapcsán?

Figyelt kérdés
Március hónapban felmondhatjuk eddigi lakásbiztosításunkat. Nekünk nagyon régi,de nem tudom megéri-e váltani. Aki váltott hogy indult neki a keresésnek? Netrisken esetleg? Valóban kedvezőbb ajánlatok vannak most,vagy csak csábítás ez?

márc. 14. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van egy biztosítófüggetlen biztosítási alkusz ismerősünk. Ő intézi az összes biztosításunkat az egész rokonságban. Van, akinek talált jobb lehetőséget, van, akinek nem. Mi maradtunk ugyanannál a biztosítónál, de kedvezőbb áron.
márc. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a Netrisken kalkuláltam. Maradok ugyanott, de kedvezőbb áron. Néztem ugyanennek a biztosítónak a saját kalkulációs oldalát és rosszabbul jönnék ki, ha ott kötném. Fura ez az egész.
márc. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, igazán hasznosak! Mindkét válaszból lejött,hogy ugyanaz a biztosító, újrakötve...
márc. 14. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!