Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Érdemes SuperShop kártyát...

Érdemes SuperShop kártyát igényelni? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ez a pontgyűjtős kártya.
2010. okt. 25. 23:08
 1/7 anonim válasza:

érdemes, mert gyakorlatilag neked semmibe nem kerül az,hogy van, és ha sparban vásárolsz folyamatosan gyűlik rá a pontod, ...egyszer meg észreveszed hogy hop,van vagy 3000 pont(=3ezer ft)..amit levásárolhatsz:)

nekünk lassan 10 éve van,még anno a plusban váltottuk ki:)

2010. okt. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha vásárolsz a sparban meg. Nekem nem éri meg, mert én nem veszek ott semmit, ugyanis én úgy vettem észre, hogy a spar, interspar és kaisers boltok kibszott drágák, és ha valami akciós az annyi mint máshol alapból.
2010. okt. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Nem csak sparba jó, itt kezdődik a dolog, hanem pl tankolásnál is több kúthoz.

Tegyük fel, hogy gyakran jársz sparba (ami ugye nem a legolcsóbb hipermarket). Vagy tegyük fel, hogy oda szóló kajajegyet kapsz, amit csak ott tudsz levásárolni, ez az eset áll fent nálunk, így a pontok szépen gyűlnek rajta. Neked ingyen van a dolog, hosszú távon viszont jól jársz vele, hiszen ha összegyűlik x pont, levásárolhatod.

2010. okt. 26. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem kocsim nincs, szóval még mindig nem éri meg. :)
2010. okt. 26. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

IGEN! Megéri!... :-DDD


Nekünk évek óta van, az egész családomnak kiváltottam, tehát mindenkinél van kártyája és összesítve gyűjtjük a pontokat...


- Nem kerül semmibe a kártya kiváltása és fenntartása....

- Úgyis mindig vásárolunk, semmiből nem áll odanyújtani a kártyát a +pontokért... (Nem csak Sparban, hanem McDonalds-ban, benzinkútnál is gyűlik a pont)...

- Nem csak ajándékokra, hanem vásárlásnál is beszámítják a pontokat, vagy pl. Állatkerti belépőnél, stb...


Abszolút semmi kockázattal nem jár, csak nyerhetsz vele!!!


Váltsd ki, aztán majd meglátod, hogy neked bejön-e vagy sem.

2010. okt. 26. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem meki, hanem burger!

amúgy tényleg jó, pláne ha nagy városban laksz, ahol az összes akcióban részt vevő üzletben vásárolsz.

OBI, ÖMV, Spar, KAisers BUrger king, asszem valamelyik patika is benne van.


szóval megéri, mert ha épp nagyon ínség van, akkor a rajta lévő pontok pénzt érnek, és tudsz rajta venni némi kaját, vagy mást.

vannak akciók is, amikor dupla, vagy még több pontot ér az adott termék.

2010. okt. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mind nagyon hasznos volt! Szerintem kiváltom a kártyát! :)
2010. nov. 2. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!