Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A gondom a szomszéd! Rally...

Xxxxxzeusxxxxx kérdése:

A gondom a szomszéd! Rally autókat épít magának.Roncsok az udvarán szana széjjel.Mikor teszteli nekem a két pici gyerek fel kell sírva a házban a nagy hang miatt.Mit tegyek?Jelenteni lehet valahol?

Figyelt kérdés

márc. 26. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Csendháborításért fel lehet jelenteni, de csak akkor ha a tiltott idő intervallumban történik.
márc. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt már próbáltam.Mire ki érnek a rendörök be fejezi és nevet.
márc. 26. 11:48
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Vedd fel telefonra. Jegyzőnèl lehet birtokvèdelmet kèrni a csendháborítás miatt.
márc. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt is fel vettem már hogy kint szálgudozik az uton az át épített rendszám nélkűli kocsival.Egy éve fel jelentettem a rendörségen de nem történik semmi.112 segélykérőt mikor hívtam a be jelentéskor nem halotak engem a hangzavar miatt.Ott is meg kell lenni a hang felvételnek de nem történik semmi.
márc. 26. 12:50
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Hadd építse. Már hobbija se lehet az embernek?
márc. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ez külterület ? ott szarnak mindenre ezért került ennyibe az ingatlan . rendőrségen van ismerőse ezért nem csinálnak semmit
márc. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a helyi jegyzőt kell e engedélyt kérni autószerelő műhely üzemeltetésére a lakóépületek között.
márc. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hadd építse???Két éves és hat hónapos gyerek a házban és sírva kell fel a hangra!Kertes családi házas övezet.Jegyző nem csinál semmit korrupt az egész hívatal!
márc. 27. 12:53
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
Neki meg a gyereked bömbölését, majd visongását kell majd elviselni legalább 10 évig mikor kint van az udvaron. Ő se óvoda mellett szeretne lakni biztos vagyok benne.
márc. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!