Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A szomszédoknál összesen 8!...

A szomszédoknál összesen 8! kutya ugat, felváltva vagy egyszerre. Akár egy sintértelep! Én meg lassan megőrülök. Létezik olyan hogy nyugalomhoz való jog egyáltalán?

Figyelt kérdés
Falun lakom, de ez azért tényleg durva szerintem. Főleg a szembeszomszédnál ugat állandóan a két szabadon lévő hatalmas és törpe eb. Ő persze az utca másik végén van állandóan az anyjánál ezért le*arja.(amúgy is egy bunkó paraszt, akinél a maximum kommunikáció a kutyákkal a "mna mennyémá árébb") Igazából ez a két neveletlen kutya huzza a többit is magával, bármi mozgás van, vagy nincs ugatnak, csaholnak. Arra gondoltam szalmiákszesszel fellocsolom végig a kerítést ahol zihálnak hátha legalább beljebb ugatnak majd. Valami más ötlet?
2010. okt. 29. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
talán a legegyszerűbb megoldás ha bemész a jegyzőhöz .
2010. okt. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
nehez ugy. mas mar reg agyonlotte volna oket. nemtom. probald ki a szalmiakszeszt.
2010. okt. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%

Rántott szivacs.

Nálam bevált.

2010. okt. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Mi az a rantott szivacs?
2010. okt. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz csinálni semmit, ma jelenleg Magyarországon a kutyának joga van ugatni.

Neked meg nincs jogod a pihenéshez.

Végigjártuk a jegyzőt, bíróságot mindent az eredmény egy kiadós perköltség.A kutyák meg ugyanúgy ugattak mint előtte.

Cseréltem ablakot, feltettem a kerítésre dupla nádat stb. kb 2 éve nem alszom.Nincs segítség.

2010. okt. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


ezzel még próbálkozhatsz, de nem segít.

2010. okt. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
Keress valami gyorsan hato merget.
2010. okt. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
09:31-es-Őszinte részvétem:(
2010. okt. 30. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!