Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 1 csík cigit lehet postán...

1 csík cigit lehet postán külföldre küldeni kis csomagban? Tudom rossz helyen kérdezem, de nem tudom hol kellene.

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 07:38
 1/5 anonim válasza:
Ezzel kapcsolatban szerintem a legjobb, ha felhívod a hozzátok legközelebb eső postát, ahol a csomagot szeretnéd feladni, mert a csomagot a vámnál felbonthatják ellenőrzés céljából és országonként különbözik, hogy mit szabad és mit nem szabad a csomagba tenni. A postán meg tudják nézni az adott ország kitételeit a csomagfeladással kapcsolatban. Csomagfeladáson dolgoztam néhány évig, onnan tudom, hogy így működik.
2010. nov. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A magyar postán,vagy a külföldi(Német) postán???
2010. nov. 10. 08:53
 3/5 anonim válasza:
A magyar postánál dolgoztam. (ha erre érted a kérdést)
2010. nov. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Igen, lehet! Nekem rendben megérkezett Németországba a 10 doboz cigi + 3in1 kávé. Egy nagy méretű borítékban adta fel édesanyám, levélként (azt hiszem ajánlva), a közeli postán ajánlották neki, hogy így csinálja. Persze darabonként szépen beletette a cigit a borítékba, a kávé pedig simán csomagolásostól belefért!
2010. nov. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Németbe valszeg csak Schengen miatt mehetett ki, de azon kívűl télleg komolyan figylnek akármit küldessz....
2010. nov. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!