Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a szomszédoma...

Hogyan vegyem rá a szomszédomat, hogy fejezze be?

Figyelt kérdés

Rendszeresen az utcán mossa az autóját, és a vegyszeres víz meg folyik el mindenfele. Hiába szólok neki, mintha a falnak beszélnék. Nem akarok neki rosszat, de azért nem nézhetem, hogy rendszeresen szennyezi a talajt. Bírságot sem akarok a nyakába zúdítani, de ha észérvekre nem hallgat, akkor lehet, hogy ebből tanulna. Tetten kell, hogy érje a jegyző, vagy a kövife?

Mit tennétek a helyemben?


2010. nov. 25. 11:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ja, még valami:

A "kevésbé hasznos" hozzászólásokat is köszönöm, sokat lehet belőlük tanulni :)


A szennyvíz csatorna és az esővíz csatorna (jó esetben) nem egy helyre folyik. Szépen is néznénk ki! Bűzlene az egész ország.


Ja, és nem fogom lemosni a kocsiját. Az olyan, mintha mások után húznám le a wc-t, vagy szedném a szemetet,: attól még ugyanúgy szemetelni fognak. Egyrészt van más dolgom, másrészt meg mi vagyok én szupermen?

2010. dec. 1. 18:43
 12/13 anonim ***** válasza:
78%
Te kedves kérdező egy fas.s.op. vagy!Ha neked valaki kimondja az igazat akkor azt lepontozod,följelented,mert a magad dolgával nem foglalkozol csak máséval!Akinek az esze ennyi, abba kár az emberi szó!!Ennyi!
2010. dec. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Azért pontozlak le, mert a más dolgával foglalkozok? hmm nem sok összefüggést látok ebben.

Én nem sértegettelek, te miért illetsz ilyen obszcén jelzővel? (Gondolom érzed, hogy nekem van igazam)

Egyébként vagy lusta voltál elolvasni a kommentemet, vagy csökkent értelmi képességekkel rendelkezel, ugyanis leírtam, miért gondolom azt, hogy ez az én dolgom is.

2010. dec. 5. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!