Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Arany, piros és ezüst karácson...

Arany, piros és ezüst karácsonyfadíszek mellé milyen színű menne még?

Figyelt kérdés
Szeretném kicsit színesebbé tenni majd a fát, de nem tudom milyen színt tegyek még rá.
2010. dec. 7. 07:44
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Ennél többet ne tegyél rá, mert ronda lesz - három szinnel is már elég tarka.
2010. dec. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem se szép tarkán, a piros-arany is bőven elég lenne. Ha ehhez a 3 színhez teszel még kéket vagy akármit, az meg már tényleg kifejezetten csúnya. Amúgy meg piros, kék, arany, ezüst díszeken kívül szerintem nem is nagyon lehet más színűt kapni, talán zöldet vagy eleve tarkát, de egyikkel se lenne túl ízléses... Ha mindenképp tarkábbat akarsz még ennél is, tegyél rá színes égősort, az majd feldobja. :)
2010. dec. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A szüleimnél mindig tarka a fa és nagyon szép, vidám úgy. Amúgy már láttam narancs, fekete, s.kék, v.kék, s.zöld, v.zöld, bordó, fehér, rózsaszín, lila, barna, stb. díszeket is.
2010. dec. 7. 10:20
 4/7 anonim ***** válasza:
37%

"Amúgy már láttam narancs, fekete, s.kék, v.kék, s.zöld, v.zöld, bordó, fehér, rózsaszín, lila, barna, stb. díszeket is."


Persze, léteznek ilyenek is, de egy fán három szinnél több elég izléstelen.

2010. dec. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem pedig egy Karácsonyfa minél tarkább, annál szebb :=) Én is így nőttem fel és ezt is vittem tovább, a fánk minden évben tarka, szinte szivárványszínű és mindenkinek nagyon tetszik. A három-négy szín tényleg sok kevésnek, viszont kevés soknak. Ha tarkát szeretnél, dobj fel mindent, amit találsz, vagy a felsorolt három színből vedd ki az ezüstöt ( a piros az arannyal jól harmonizál ) és tegyél helyette pl. zöldet. NAgyon szép lesz!
2010. dec. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21%
Varjukék,hamuzőld,pipekék,fehérorgona,stb.
2010. dec. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 000K válasza:
64%
Hát mi már mindent kipróbáltunk.. a tarka nekem manapság nem tetszik, viszont régebben imádtam, megvan a maga szépsége. Nekem a kétszínűek tetszenek manapság jó kombinációk: lila-rózsaszín, ezüst-kék, piros-arany, piros-ezüst...Szerintem ezek mind jók :)
2011. dec. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!