Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kedves gyógyult anorexiások!...

Kedves gyógyult anorexiások! Ti dietetikus segítségével, vagy otthon, családi környezetben, szabadon híztatok vissza normál súlyra?

Figyelt kérdés
Mert az orvosom csak azt mondta, hogy egyek rendesen, bármit és sokat, főleg hogy még fejlődök. Lehetséges ez dietetikus nélkül is?
2011. márc. 9. 16:19
 1/1 anonim ***** válasza:
91%

Én Anyukám segítségével gyógyultam meg,bár én azért fogytam le,mert emetofóbiám volt,és azért nem ettem,mert féltem a hányástól. Sokat beszélgettünk, aztán szépen fokozatosan elkezdtem eszegetni,először kis adagokat mindenből,ezt se lehet erőltetni. Aztán egy hónapon belül már elég szép adagokat tudtam megenni. Fontos,hogy megkívánd az ételt,hogy jól essen,de először a lelkiekben kell rendet rakni.A pszichoterápia is sokat segít.

Sok sikert!

2011. márc. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!