Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért nem hajtja le a tesóm a...

Miért nem hajtja le a tesóm a WC ülőkét?

Figyelt kérdés
Úgy érzem ezzel akar bosszantani (23 éves gyerek) Nem hajlandó lehajtani a wc ülőkét! Marhára idegesít! Hogy lehet valaki ilyen gyerekes? Sose csinálta ezt, az utóbbi másfél hónapban..és direkt hagyja fent, mert többször is bemegy a fürdőbe, tehát látja, hogy fent hagyta, mégsem hajtja le. De a wc körül én takarítsak fel, mert senki más miatt nem sárga a wc körül, csak miatta. Már kiragasztottam neki, hogy wc deszka!!! 1 napig jó is volt, majd kidobta a kukába aztán megint itt tartunk..Ja és szólni nem lehet neki...5-ből 3 alkalommal fent hagyja. Nagyon idegesít!!!!!!
2011. jan. 2. 14:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Fogj egy alkoholos filcet, és szépen írd rá az ülőke aljára, hogy "Ha rövid a pö.csöd, közelebb kell állni, nem a WC-ből Balatont csinálni". Így le fogja hajtani, hogy a cikis feliratot ne lássa. :D
2011. jan. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%

Ez a WC-deszka buli a nők és a pasik közt merő buz.iság, és baromi múltszázadi. Kérdező: te felhajtod neki? Mert neki meg állandóan felhajtogatni kell. Akkor fair, hogy te azt követeled, hogy hajtsa le, hogy neked jó legyen, mikor bemész pisilni?

Amúgy meg miért ilyen nagy cucc, hogy lehajtja-e egy pasi a WC-deszkát, vagy nem? Megfogod, és visszahajtod. A kosztól félsz? Takarítani kell. Az én háztartásom olyan, hogy enni lehet a WC-ből kis túlzással, a deszkát nyugodtan meg lehet fogni.

Ezzel csak feleslegesen csinálod magadnak a balhét, ez egyáltalán nem olyan nagy dolog. Ha lenne ennél nagyobb bajod az életben, rögtön letojnád a budiülőkét.


25/N

2011. jan. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
64%
A körbepisilés más tészta, azon meg a budiülőke-lehajtás se segít.
2011. jan. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
54%
14:15nél a pont, ilyet nőtől még nem hallottam :) Egyébként nem értem ennek a WC ülőke dolognak mi köze ahhoz, hogy a srác melléhugyál... Mi az összefüggés? Max akkor lenne para ha pont, hogy nem hajtaná fel, és ráhugyozna az ülőkére amin te ülsz.
2011. jan. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
hát ha nektek ez természetes, ám legyen. Ha már egyszer én takarítom ki az egész fürdőszobát, beleértve a wc-t is, akkor az a minimum, hogy lehajtja maga után. Szerintem.
2011. jan. 2. 14:47
 6/21 A kérdező kommentje:
ja, egyébként ha a szerelmem csinálná ezt, sztem nem igazán zavarna..de, hogy ő direkt ezzel cukkol, na ez már zavar!
2011. jan. 2. 14:49
 7/21 anonim ***** válasza:
60%

Nem érted, ugye? Hol van abben a fair? Ő meg egyfolytában hajtogassa fel? Te vagy a királynő, vagy mi, hogy neked a segged alá kell igazítani, a többiek meg hajtogassák maguknak? Nem vágom a logikád, bocs :) Illetve kapizsgálom...

A melléhugyálás meg nevelés kérdése, 23 évesen vajmi kevés esély van megtanulni helyesen pisilni :)


25/N

2011. jan. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
majd, ha vendég megy hozzátok és felhajtva látja az ülőkét, akkor meg lesz a véleményük. Miért szerintetek normális, hogy fent hagyja? Egy wc úgy néz ki normálisan, hogy az ülőke fent van? Sztem nem nő vagy, ha ilyet írsz. Tuti nem. Bazz, - illem, etikett..
2011. jan. 2. 14:52
 9/21 anonim ***** válasza:
61%

14:52

Illem, etikett - ne vedd a szádra, amit nem értesz. Másokat azzal nyaggatni, amit te elvársz tőlük, az mennyire etikett, meg illem? Elnézést, hogy nem akadok fenn minden kis problémán.

Amúgy nem a királyi udvarban élünk, a vendégek is fennhagyják.

Amúgy meg vendégvárás előtt kitakarítok, és lezárom a wc-t, onnantól mindenki úgy hagyja, ahogy ő szokta. Nem szoktam ezen problémázni, meg ezen agyalni, hogy ki hogy hagyja a budit maga után ülőke-szempontból.

Ettől a magadfajta ne merje nekem így osztani az agyat. Inkább tanuld meg mások hibáit elfogadóbban nézni, ha idegesít is, ő a tesód. Amúgy ha abbahagytad volna a kiakadást, akkor megunta volna már rég a bulit, és abbahagyta volna a heccelést, de te állandóan uszítod. :)

2011. jan. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
te aztán tudod:) Iszonyat bölcs lehetsz. Olvass utána az illemnek. Lezártam. További felhajtott ülőkét kívánok neked! Vagyis hagyd csak továbbra is fent. Üdv.: aki szereti a rendet.
2011. jan. 2. 15:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!