Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért nem hajtja le a tesóm a...

Miért nem hajtja le a tesóm a WC ülőkét?

Figyelt kérdés
Úgy érzem ezzel akar bosszantani (23 éves gyerek) Nem hajlandó lehajtani a wc ülőkét! Marhára idegesít! Hogy lehet valaki ilyen gyerekes? Sose csinálta ezt, az utóbbi másfél hónapban..és direkt hagyja fent, mert többször is bemegy a fürdőbe, tehát látja, hogy fent hagyta, mégsem hajtja le. De a wc körül én takarítsak fel, mert senki más miatt nem sárga a wc körül, csak miatta. Már kiragasztottam neki, hogy wc deszka!!! 1 napig jó is volt, majd kidobta a kukába aztán megint itt tartunk..Ja és szólni nem lehet neki...5-ből 3 alkalommal fent hagyja. Nagyon idegesít!!!!!!
2011. jan. 2. 14:06
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

ÚRISTEN XDD

én 25/N -vel értek egyet :))

amúgy kérdező,van 2 oldalnyi szöveg,de még mindig nem tudjuk,mi köze van a wc ülőkének a melléhugyáláshoz

ha a tesód mellé pisil,akkor zárd be a fürdőszobába és mondd meg neki,hogy addig nem engeded ki amíg fel nem mos maga után.

ha ez megvan,már édesmindegy,hogy lehajtja e az ülőkét,mert nem lesz szmog riadó hogy nem hajtja le

jó,a nagydolog után más,akkor szerintem mindenki leszokta,de pisilés után sztem nem halsz azért bele :D

13L

2011. júl. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!