Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Havi 50 ezerből ki tudnám...

Havi 50 ezerből ki tudnám hozni egy ilyen lakás költségeit?

Figyelt kérdés

Lakótárssal laktam eddig, de szeretnék külön költözni. Egy pici (20-25 nm) garzon tökéletesen megfelelne nekem.


Havi 115 ezret keresek, mindennel együtt a lakásra átlagban 50 ezret szánnék (30 ezer bérleti díj+20 ezer rezsi). Spórolós vagyok, minimalizálnám a fogyasztást, ahogy csak lehet.

Szerintetek ez reális vagy ennyiből nem lehet kihozni?


2011. jan. 5. 22:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Melyik városban?

Bp-en iszonyú nagy szerencse kell ahhoz, hogy találj 30 ezerért albérletet. Nem lehetetlen, de nagyon nehéz.

2011. jan. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 BlackSword ***** válasza:
55%
Ha nem távhős akkor van rá reális esély, de egy keményebb januárban fölé szaladhat... Én egy évnyit éltem egy 18m2-es mingarzonban... Most hírtelen nem jutott eszembe hogy mennyi volt a maxom és én isott spóroltam, ahol csak tudtam...
2011. jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

50 ezerből nem tudod megúszni, akármilyen pici is, mert alapból a bérleti díj többe kerül, mint 30.

Olyan 40 az albérlet + a rezsire számolj kb.30 ezret, ha fogyasztás után fizetsz.

Szóval inkább 70 ezer.

2011. jan. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
és 115 után necces megélni, mert bármi történhet
2011. jan. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
Igen, elég nehéz albérletet találni annyiért sajnos, és 40 ezerért is eléggé ótvarosak vannak. A rezsire számólj 30 at, bár itt is igaz hogy magasabb bérleti díjúnak a rezsije alacsonyabb.
2011. jan. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Kokas Lajos ***** válasza:
100%
Nekem inkább azt mondd el, hogy élsz meg 65000-ből úgy, hogy az életed nem arról szól, hogy eltartod a főbérlődet, a hentest, a péket, meg az internet szolgáltatót? Nekem most akarják emelni a bérleti díjamat, csak az a gondom, hogy a fizum nem emelkedik már 2 éve. Az én fizetésemnek csak a harmadát teszi ki a bérlet, de én ezt is sokallom. Gondold meg mielőtt bevállalsz ilyen arányú bérleti díjat a fizudhoz képest!!
2011. jan. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Egy ismerősöm tette fel nemrég ezt a hirdetést iwiwre.


"XIII.ker Vág utcában 35m2 1szoba,konyha,kükön zuhanyzó,wc,erkély bútorozottan.2percre Dózsa György metrótól illetve 4 percre a Leheltől. 30+rezsi"


Ha ez a lakás belvárosban 30 ezer, akkor kisebb lakást is ki lehet fogni ennyiért.

A 70 ezer nekem már nagyon sok.

2011. jan. 5. 22:31
 8/24 anonim ***** válasza:

Az igazat megvallva, nem is a magas rezsijűért kérnek kevesebbet, hanem az olyanért, ami akkora sz*r környéken van, hogy nappal is veszélyes az utcán járni, vagy a ház lakói amolyan végtermékek, és nem mer a tulaj többet elkérni, mert tudja, hogy aki ad magára egy kicsit is, az hamar lekoccol onnan...

Bp-ről beszéltem, nem tom, te hol szeretnél albérletet.

2011. jan. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Na, erről beszélek.

8.ker, Vág utca, Gangsta's Paradise.

2011. jan. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Hát igen a 8.kert énse ajánlanám..

Bnőm is pesten keres most albit, és vmelyik nap mikor nézegettem neten hirdetéseket a legolcsóbb volt 50+rezsi..és sztem tök mind1 h 1 szobás vagy 2..nem sok a különbség...legalábbis nekem úgy tűnik. ha egy normális helyet akarsz találni ahol jó a közlekedés és nincsenek cigányok a környéken vagy hasonló, akkor 50, max 45 alatt nem igen találsz...nekem apám is mondta hogy 70 alatt nem ússza meg az ember..

17/L

2011. jan. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!