Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Havi 50 ezerből ki tudnám...

Havi 50 ezerből ki tudnám hozni egy ilyen lakás költségeit?

Figyelt kérdés

Lakótárssal laktam eddig, de szeretnék külön költözni. Egy pici (20-25 nm) garzon tökéletesen megfelelne nekem.


Havi 115 ezret keresek, mindennel együtt a lakásra átlagban 50 ezret szánnék (30 ezer bérleti díj+20 ezer rezsi). Spórolós vagyok, minimalizálnám a fogyasztást, ahogy csak lehet.

Szerintetek ez reális vagy ennyiből nem lehet kihozni?


2011. jan. 5. 22:07
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Az a kiadó lakás a Lehel térnél 30+rezsiért az miért nem jó neked?

Még a környék is egész jó és nem drága.

2011. jan. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Tami976 ***** válasza:
Én a XIII. kerületben nőttem fel. A Vág utca majdhogynem elit környék. Két barátom is ott lakott a Vág utcában. Az egyikük jelenleg bíró. Egyedüli baja az, hogy ott panelházak vannak, emiatt a fűtésköltséged magas lehet majd.
2011. jan. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

A Vág utcai lakást csak példaként említettem, hogy lehet 30 ezerért lakást bérelni.

Valamivel kisebb kellene nekem.

Köszönöm a válaszokat!

2011. jan. 9. 10:51
 24/24 Niggagirl ***** válasza:

Szia!

Szerintem simán kilehet jönni ennyi pénzből és igaz ritka de lehet 30-35 ezerért kis lakást bérelni. Múltkor a hugomnak kerestem albérletet és találtam is 30 ezerért az iwiwen abszolút nem lepukkant helyen. XX. ker volt egy jó környéken a tulaj is tök aranyos csaj volt. A XIII. ker se rossz hely laktam ott gyerekkoromban és szerettem sőtt a VIII. kerben is laktam 3 évet a Szűz u.-ban. Semmi problémám nem volt soha imádtam ott lakni a ház pl. szép és nyugis volt. A lányom ott járt oviba és a sulit is a Blahán kezdte és már elköltöztünk de még mindíg oda jár 11 évesen egyedül. No para:)Érdekes hogy felnőtt emberek félnek a "8 kertől":))) Figyelj a hugom 30-40 ezerből gazdálkodott egy gyerekkel és kijön belőle naggyából mindenre telik persze spórolni tudni kell és ettől még megmaradhatnak az igényeid is csak picivel lejjebb kell adni.

2011. jan. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!