Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol altatod az ottalvós...

Hol altatod az ottalvós vendégeket?

Figyelt kérdés
Van rendes vendégszobátok kényelmes ággyal, vagy a kanapét húzzátok ki, esetleg kempingágyat, szivacsot használtok?
2011. jan. 13. 11:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekünk egy másfél szobás lakásunk van, ergo nincs vendégszoba. De nagyon gyakran fogadunk hálóvendégeket.

Szintén ilyen felfújhatós ágyunk van, nincs vele semmi gond. Néhány felfújás alatt megtanulható, milyen keménység megfelelő. Ha túl van fújva, akkor kényelmetlen csak. Ha meg valaki nagyon kényes, akkor ráterítek 2-3 pokrócot és máris semmi gond :)

2011. jan. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A felfújhatóból is van többféle, én is aludtam a 10cm vastagon, az tényleg nem volt jó, de ami nekünk van, vagy 50 cm vastag, tényleg kényelmes.

Amikor hazautazunk a szülőkhöz visszük magunkkal, mert összehasonlíthatatlanabbul (milyen szép szó) kényelmesebb, mint a kanapéból ággyá alakítható fekhely.

Persze lehet,hogy másnak meg más a kényelmes:)

2011. jan. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

másfeles albérlet,örülök ha a saját ágyunk elfér:D

bár van a kisszobában egy ágy,meg a hálóban egy kihuzható kanapé,szóval ha nagyon muszáj 3 embert eltudunk szállásolni,de eddig még nem akadt jelentkező

2011. jan. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Gyerekek hozzánk a hálószobába (van ott + egy egyszemélyes ágy) s a vendégek a gyerekszobába (ott is rendes 2bd egyszemélyes ágy van), természetesen tiszta lepedő, tiszta ágynemű. Mégis jobban megmarad így az alvás intimitása.

Felfújható ágyunk van kettő, de talán a gagyibb változat (pedig nem volt "ócsó"). Próbáltam rajta néhágyszor aludni, de jobban összetörten ébredtem mint ha szalmazsákon háltam volna. Olyan érzésem van rajta mintha vízzel telített lenne s néha képtelenség rajta megfordulni (hogy pl. szexről rajta ne is beszéljek).

2011. jan. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!