Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mielőtt megvettétek volna a...

Mielőtt megvettétek volna a lakásotokat, hány lakást néztetek meg és a végső választottat hányszor?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:

albérletként vettük,majd belviztől beomlott a pincébe a konyha egy része...

a felső szomszéd volt a tulaj,telekáron eladta,mi meg ujjáépitettük...

feleannyiből meglett mintha normál állapotban vettük volna,és igy már biztos hogy jó a felépitése,hisz mi épitettük

2011. febr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem sokat néztünk meg, mert megörültünk annak amit végül megvettünk. 3 éve lakunk itt, és most áruljuk, közben meg kerewssük a következőt. Annak idején kb 3-4et néztünk meg, itt csak 2szer voltunk. pedig kellett volna kérdezősködni a szomszédoktol, hogy milyenek a közvetlen szomszédaink. Most hogy ujbol nézelődünk, már vagy 10-et megnéztünk eddig.
2011. febr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem számoltam hány lakást néztünk meg, mire ezt végül megtaláltam, de RENGETEGET!!!...

Aztán amikor már lemondtam arról, hogy normális lakást találok (jó beosztású, megfelelő nagyságú, jó helyen levő, megfelelő árban), AKKOR véletlenül belenéztem a Népszabadság hirdetéseibe és ott volt "álmaim lakása"...


Éppen nyaralásból jöttünk haza, de még aznap elmentem megnézni a lakást, azonnal előszerződést írtam, másnap előleget fizettem...


Ahogy először megnéztem a lakást, azonnal tudtam, hogy EZ KELL nekünk, mindenben megfelelt, egyetlen pillanatig nem haboztam.

2011. febr. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Magánházat kerestem vagy tanyát.

Tanya lett belőle.Előtte 4 magánházat és 6 tanyát néztünk meg.Fontos szempont volt az ár(2 millió maradt rá a hitel kifizetése után vagy pedig 3 millió,de akkor fizetem tovább a hitelt-személyi kölcsön volt az előző házra,ezt akartam ki fizetni,sikerült is)

Így inkább a 2 millió felé nézelődtünk.

A másik szempont: közel legyen az aszfalt út,messze a szomszéd viszonylag(faluban ez azt jelenti,hogy dupla telkeset kerestem volna) és elérhető távolságban a busz.

Amit megvettünk,azt 2x néztük meg,egyszer én és a párom.Túl olcsónak találtuk,ezért apukámmal is megnézettük egyszer.Olyan,amilyet szerettem volna: főút 200 méter max,szomszédok 100 méterre(aranyosak,de azt akkor nem tudtuk)buszmegálló 8 perc gyalog a másik 18 perc.Újszerű,92ben fel lett újítva,utána nem lakták(a pókhálókból ítélve biztosan nem)

3 szoba,fürdőszoba,víz,villany van,de melléképület nincs.Ez az egy hibája.93 négyzetméter,bekerített 1 hold telekkel(füves,szép)A tetőtér beépíthető.Pont ilyet kerestem!

2011. febr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-5 lakást néztünk meg anyukámmal, mikor végre megtaláltuk az igazit.

azt tudtuk, h mekkorát szeretnénk és mennyiért.

2x néztük meg, mert a nagyimnak is meg akartuk mutatni, mivel ő adta rá a pénzt. neki is nagyon bejött :D

ennek a lakásnak nagyon jó a beosztása, élhető terek, erkély, liftes ház, a szomszédok többsége nem dilettáns. egyetlen baj van velük, h pletyis vénasszonyok, ezért a köszönésen kívül inkább a nem tudom/nincs időm/rohanok szavakat váltom velük.


szerintem ha megtetszik egy lakás, akkor akár 5x is nézd meg, vigyél el pár családtagok, jó barátot, kérd ki a véleményüket. több szem többet lát alapon.

minden egyes apróságra kérdezz rá, nézd végig tüzetesen a hibákat, hiányosságokat, és mérlegeld, h ez még az elviselhető kategória-e.

sok sikert!

2011. febr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!