Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Volt veletek olyan, hogy...

Volt veletek olyan, hogy kikezdett veletek a szerelő?

Figyelt kérdés

Anyámnak hiába magyaráztam, hogy nem akarok egyedül maradni 2-3 idegen férfival egyedül a lakásban, akkor sem, ha a vizet jöttek szerelni. Ő teljesen hülyének nézett emiatt, aztán az egyik egyfolytában olyanokat mondott a társainak, hogy de megb....a engem.

Történt már veletek ilyen?


2011. febr. 11. 22:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Még soha nem történt, de nem is jutott az eszembe, hogy ilyen lehet.

37/N

2011. febr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

SZERINTEM SENKI NEM KOCKÁZTATNÁ AZ ÁLLÁSÁT EGY ILYEN KIJELENTÉSSEL!

PERSZE ÁLTALÁBAN JÓ PASIK A SZERELŐK, DE NEM HÜLYÉK!

KISCSILLAG!NE MONDD, HOGY NEM ESETT JÓL, AKKOR NEM IRTAD VOLNA KI?

2011. febr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
És legalább jó volt?
2011. febr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

30-as nő vagyok, 2 gyerekem van, és nem esett jól, tök besz.rtam.

És nem, nem csináltam semmi olyat, hogy így viselkedjen valaki velem a lakásomban.

Nem látom be miért kockáztatná ilyen viselkedéssel valaki az állását...gondolod mind vállalkozóival és számlatömbbel jöttek szerelni?

2011. febr. 11. 22:16
 5/17 anonim ***** válasza:
37%

Most mit vagy úgy oda?

Szóltál volna be neki, valami ütőset

Pasiból vannak!Ennyi!

2011. febr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Szerintem bunkóság. Elmész valahova dolgozni, ahol fizetnek neked és még neveletlenül is viselkedsz a munkaadóddal. Meg eleve, hogy jön egy idegen ahhoz, hogy más lakásában ilyeneket beszéljen félhangosan
2011. febr. 11. 22:23
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Ez egy tapló,bunkó beszólás volt... és ilyet bizony nem szabadna! De ... 30 év körül már nem lehet,hogy az anyja vigyázzon a lányára... Valahogy tanuld meg megvédeni magadat.
2011. febr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
most akkor megbsztak vagy nem?
2011. febr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

...és miért nem rúgtad ki őket azonnal???


A SAJÁT LAKÁSODBÓL!!!

2011. febr. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%

bocs, de a gond sztem nem feltétlenül velük volt.


én már voltam olyan helyzetben, amikor a saját lakásomat újíttatuk fel, h 3 melós dolgozott a kéróban, és tök jól eldumáltam mindegyikkel, szakmai kérdésekről, még segítettem is tapétázni. persze, voltak apró kis beszólások, meg hülyülések, de egyiknek sem jutott eszébe, hogy hozzám nyúljon, vagy akár csak ilyet beszóljon, h demeg-sználak.


sőt, mivel nem fellengzős stílusban beszéltem hozzájuk, hanem partnerként kezeltem őket, ezért még azt is mondták, h nagyon megkedveltek, és örülnek, h nem vagyok az a lenézős .icsa


hát erről ennyit.

2011. febr. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!