Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Volt veletek olyan, hogy...

Volt veletek olyan, hogy kikezdett veletek a szerelő?

Figyelt kérdés

Anyámnak hiába magyaráztam, hogy nem akarok egyedül maradni 2-3 idegen férfival egyedül a lakásban, akkor sem, ha a vizet jöttek szerelni. Ő teljesen hülyének nézett emiatt, aztán az egyik egyfolytában olyanokat mondott a társainak, hogy de megb....a engem.

Történt már veletek ilyen?


2011. febr. 11. 22:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Most nektek mégis miből jön az le, hogy biztos lenézős pics. vagyok? Írtam valami utalást arra, hogy ÉN miket csináltam/mondtam?

Nagyon furcsa emberek járnak ide...

2011. febr. 12. 09:57
 12/17 anonim ***** válasza:

Te akadtál fent az egészen!

Mit kell ebből ekkora próblémát csinálni!

Nyilván csinos vagy, ezért beszéltek rólad!

Mondtad volna meg nekik, ha nem tetszett amit mondtak, ne itt játszd az eszed!

A dolgukat gondolom elvégezték,nem erőszakoltak meg, nem nyúltak hozzád egy újjal sem!

Örülj neki, hogy csak ennyi gondod van!

Képzeld el naponta több millió alkalommal fordul elő ijen és ehhez hasonló dolog!

Most akkor minden nő tegyen feljelentést a rendörségen, hogy jaj azt mondták, a szerelők, hogy de +b nának!

Férfiak ennyi és nem több!

ettől nem kell beparázni,meg általánosítani, hogy minden szerelő ijen!

Ha legközelebb jönnek a szerelők hozzád, fogadj magad mellé biztonságiöröket,vagy inkább ne , mert még a végén Ök is rádmásznak!

Mit csinálsz ebből ekkora ügyet?

Én biztos beszóltam volna nekik, valamit!

Pl:b----szogassák a vizet, ne engem!

2011. febr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom menyire lehetett komoly ?

Dolgoztam egy jó évtizede egy fűtés szolgáltató cégnél több száz dolgozó, de a munkásoknak volt egy két bevett türkjük a nyugodt munkavégzésre . Mert sajnos egykét megrendelő úgy figyel mintha moziba lenne , ez fürdőszobába rossz amikor alig van friss levegő és a tulaj a ku.iát szinte a füledbe lógatja, meg "segít folyamatosan",hogy tovább tartson . Hát bevet szokás volt olyan dologról beszélni, nőknél erről:) " de valahol ez olaj volt a tűzre !!" öreg munkásőröknél dicsérni az aktuális szélsőjobbot .

2011. febr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

"A dolgukat gondolom elvégezték,nem erőszakoltak meg, nem nyúltak hozzád egy újjal sem!

Örülj neki, hogy csak ennyi gondod van! "


Jajj de jó, végül is örülhetnék, hogy nem nyúltak hozzám, az is valami nem? :-D

És általánosítást sem csináltam, hogy biztos minden szerelő "ijen"...vagy ilyen?


Egyszerűen nekem megdöbbentő, hogy miért mer így viselkedni egy idegen férfi más lakásában egy nővel aki épp egyedül van...nekem furcsa.

2011. febr. 12. 19:19
 15/17 anonim ***** válasza:
50%

"Ö teljesen hülyének nézett emiatt"

Az is vagy , már bocs!

30-as nő létedre nem hiszem el, hogy nincs annyi eszed, hogy ezeket a dolgokat nem tudod kezelni!

Mindek velük foglalkoztál?Akkor nem hallottad volna meg amit beszélnek rólad!

felnött nő vagy!

Az ilyenket le kell rendezni egy sima beszólással!

vagy ha ennyire nem tetszett,akkor raktad volna ki Őket!

2011. febr. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

1/ Mit vársz ettől a fórumtól,

ahol -egy-két kivételtől eltekintve-,

gyakorlatilag mindenki sík hülye?!


2/ Készüljél, mert hamarosan, megint bedöglik valami otthon

és jönnek a szerelők...


3/ Készítsél ki agy kis hangfelvevőt.

2011. febr. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Így nyíltan és otrombán sosem. Egyedül élek, elég sokszor jártak már nálam szerelők. Általában elbeszélgettem velük, olyan többször is volt hogy finoman érdeklődtek arról, hogy van-e barátom, ilyenkor azt mondom, hogy igen, ezzel le is van zárva a téma.
2011. febr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!