Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Felültöltős mosógép mosószer...

Felültöltős mosógép mosószer adagolóját hogy lehet kitakarítani?

Figyelt kérdés

Próbáltam már beáztatni, forró vízzel is átmostam többször,és mégsem lett teljesen tiszta.

Esetleg lehet venni ilyet?


2011. febr. 19. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
A femina.hu-n van most egy cikk a mosógép tisztán tartásáról, erről is van benne szó. Valahogy ki lehet pattintani.
2011. febr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is be szoktam áztatni forró Domestosos vízben, és ahol elérem, ott kicsi méretű üvegtisztító kefével kisikálom.
2011. febr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Megkerestem Neked, itt a link:

[link]

2011. febr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én régi fogkefével próbáltam kimosni, nekem sem volt kivehető. Vízkőoldóval, vagy Flóraszepttel tisztítottam, kicsit rajtahagytam, a fogkefével a nehezen elérhető részeket megsúroltam és kislocsolóval öblítettem le. Elég macerás munka. Azóta új mosógépem van, ez egy mozdulattal kivehető már :).
2011. febr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kiszeded és beáztatod, vagy zuhannyal csinálod, az mindegy.

A fogkefe vált be nálam is.

Ha elsőnek kitakarítod, akkor legközelebb érdemes gyakrabban pucolni, akkor nem rakódik le annyi szemét benne. (tapasztalat)

2011. febr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 nagyabaj válasza:
Felültöltős mosógép mosószer adagoló takarítóval
2011. febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
vízkőoldó,, hypo flóraszept jó forró vizet neki szó szerint!!!!a vizkőoldót meg a hypot meg a floraszepted ne használd 1 ütt mert klorgáz lessz
2011. febr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!