Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Sok a villanyszámlánk? Két...

Sok a villanyszámlánk? Két felnőtt és egy csecsemő mellett a januári és a februári számla is 15 ezer volt, és én sokallom.

Figyelt kérdés
Megnéztem, nyáron nem nagyon mentünk 10 ezer fölé, amiatt több hogy télen sokat világítunk?...
2011. febr. 21. 15:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%

a 07 21 nek


Nem kell ahhoz érdekesnek lenni csak számolni tudni 1 KWh fogyasztás 55Ft legalábbis a Démász területén.Az 5000 Ft megfelel ugye 90KWh-nak, és nem mondod hogy ez egy családi ház fogyasztása? Én is laktam panelban(55m2) kb 4 éve és akkor volt 5000 a számlánk.Semmi extra nem volt, tv,pc 1 hűtő-fagyasztó,mosógép világítás.Akik fent írtak azoknak is jóval több mint a tied ezért írtam csak nem b@sztatásnak.Azt meg hogy milyen szakember vagyok látatlanban ne te dönts el ha megkérhetlek.

2011. febr. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nyilván Te jobban tudod, hogy mennyi a számlám, mint én aki kapom. Megint csak azt tudom erre írni, hogy felettébb érdekes, kedves akkor is másoknál mindig mindent jobban tudó úr.

Igen, 90-100kWh fogy havonta. Nem ártana utánaszámolni a kioktatás helyett hogy mennyit fogyaszt egy hűtő, tv, laptop stb úgy hogy a nap nagy részében üres a ház és este sincs halogén díszkivilágítás, se "Z" energiaosztályú gépek, se 2m-es plazmatévé.

Azt meg hogy milyen a villanyórám látatlanban ne te dönts el ha megkérhetlek, amellett hogy ez még szakmailag felelőtlenség is.

2011. febr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Távol álljon tőlem a kioktatás és a mindentudás!!Nem is akartalak kioktatni ez biztos.Van pár év szakmai tapasztalat a hátam mögött és láttam már pár "furcsaságot" kinek nem inge persze nem veszi magára!

Valóban nem tudhatom hogy te mennyit fogyasztassz csak irreálissan keveset írtál a mai átlaghoz képest.

Ha megsértettelek bocs!!!!

2011. febr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
2011. febr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy a villanysütő?... mióta itthon vagyok, többet használjuk...
2011. febr. 28. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!