Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mire jó az állítható ágyrács?...

Mire jó az állítható ágyrács? Felnőtt ágyról van szó.

Figyelt kérdés
Kinek javasolt? Olvasáshoz és tévézéshez én is szeretem magasabbra dönteni, de alváshoz laposan jó. Az ágyrácsot nem lehet (nem kényelmes) minden nap állítgatni, ugye?
2011. júl. 31. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én vennék olyat. kórházban olyanon aludtam,nagyon szuper volt. ha megteheted-anyagilag-vegyél. van aminek a lábrészét is állíthatod.
2011. júl. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Még sosem próbáltam, konkrétan miben kényelmesebb, ha dönthető a rács?
2011. júl. 31. 21:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a lábrészt magasabbra tudod állitani,az jót tesz nyáron, ha a melegtöl megfájdul, viszér esetén is segit.

A fejrész meg olvasáshz is kényelmesebb magasan, de ha meg vagy fázva és eldugul az orrod, akkor is jobban lehet aludni, ha kicsit magasabbra van állitva.

2011. júl. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Akár naponta többször is tudom állítani, nem bonyolult vagy nehézkes?
2011. júl. 31. 21:52
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
1 mozdulat.. és ha lesz gyereked-bár nem tudom fiu vagy vagy lány :)- akkor szoptatáshoz szuper lesz,és terhesség alatt is mert akkor sehogy se jó aludni
2011. júl. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon kényelmes, én is csak ajánlani tudom! Nem komplikált az állítása, gyakorlatilag egy nyugágy állításával egyenlő. De ha még több kényelmet szeretnél, több helyen (pl. az ikeában is láttuk) lehet kapni elektromosan állíthatót, az éjjeliszekrényedre teszed a kis távirányítót (vezetékes, nem tud elveszni :=) ) és egy gombnyomással kényelembe helyezheted magadat.
2011. aug. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!