Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » BUDAPESTIEK! Milyen ott lakni?

BUDAPESTIEK! Milyen ott lakni?

Figyelt kérdés

aki Pesten él/lakott/faluból vagy akárhonnan oda költözött, milyen nektek ott lakni?

hányadik kerület? panel/kertes?


2011. febr. 26. 17:11
1 2 3 4
 11/34 anonim válasza:
bocs elírtam a végét...pest azért jó mert itt minden van....:P:D
2011. febr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

Nagyon jó itt élni, el se tudnám képzelni másutt az életet. Született pesti vagyok, így azt hiszem ez érthető is. Az ötödik kerületben lakom, nagyon szép környék, bár ünnepekkor a lezárások megkeserítik az embert.


Amit nagyon szeretek ebben a városban, hogy nem unalmas. Elcsépelt mondat, de tényleg igaz, hogy bármelyik sarkon történhez valami. Ezen kívűl a hangulat varázslatos és sokoldalú, gondolok itt arra, hogy eszébe nem jut az embernek, hogy ugyanabban a városban sétál mondjuk a nyugatinál és a budai hegyekben.

2011. febr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

19 kerben lakom már 9 éve kb, a szüleimmel. Van 1-2 cigány de elkerülöm őket illetve a mögöttünk lévő játszótér köré nem megyek mert nem akarok látni egyet se. De amúgy semmi extra, nem zajos, panelben vagyunk. A világ összes pénzéért se költöznék vidékre ahol ha óránként vagy napi 2× jár busz vagy akármi, és 5 sarokra van egy bolt ha épp csak 1-2 dolgot kéne beszerezni. Néha úgy leutazni vhova még oké, pár napra max 1 hétig bírnám ki, amúgy soha. Itt van minden, lehet mászkálni bárhova, nincs kihaltság, este a városban tök nagy a nyüzsgés mintha vhol külföldön lennékxD Nem mondom h álmaim városa, de MO-n belül itt a legjobb.

18/L

2011. febr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
6. keruletben laktam vilag eletemben, oktogontol kb. 3 percre. Engem pestrol nem lehetne kirobbantani, imadok ott elni (most kulfoldon vagyok ideiglenesen).
2011. febr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Csepeli panel, nagyon jó beosztású, jó szomszédok, nincs bogár, kényelmes. De! Az életkor előrehaladtával egyre inkább vágyom vidékre, kertbe! Ezt egyelőre hétvégi telekkel oldottam meg, de úgy nem az igazi!
2011. febr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

munka lehetőség milyen? érettségi nélkül azért lehet találni valami munkát (bolti eladó végzettséggel)

2011. febr. 26. 19:38
 17/34 A kérdező kommentje:
?-/kérdőjel/ lemaradt az utolsó mondatom végéről
2011. febr. 26. 19:40
 18/34 anonim ***** válasza:
Sok bevásárlóközpontban keresnek eladókat, de a kisboltoknál is gyakran ki van írva. Érdemes egy-két napot rászánni és bejárni a várost, még meg is ismered a fontosabb helyeket.
2011. febr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
köszi :D
2011. febr. 26. 20:29
 20/34 anonim válasza:
imádom semmi pénzért nem mennék el innen. Max egymásik külföldi nagyvárosba
2011. febr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!