Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülne, ha önerőből...

Mennyibe kerülne, ha önerőből újítanánk fel a lakásunkat?

Figyelt kérdés
Költözni szeretnénk, kíváncsi lennék, hogy aki mindent saját maga csinált meg, kb. mennyibe került. Csak felúítandó lakásra van pénzünk. 2+2-es panelba szeretnénk menni. Mennyivel kellene számolnunk, persze szerény keretek között?
2011. márc. 5. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
A felújítást milyen mélységben tervezetiek? új fürdő vagy csak festés?
2011. márc. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez függ a lakás méretétől és az igényeidtől. Számold ki, hogy miből mennyi anyagra van szükséged (csempe, járólap,padlószőnyeg, tapéta, parketta, stb.). Ha ez megvan, akkor nézz körbe a különböző áruházak honlapján és számolj.
2011. márc. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát számolgatni nem szerettem volna. A mostani 55nm-est szakikkal újítattam fel, így volt 700 körül. A konyhát nem kellett csak, de minden mást igen. 3-5 éve csináltattam meg mindent.

Nincs aki tudná így kb.-ra? 2+2-es kb. 70nm egyébként.

2011. márc. 5. 22:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Vond le belőle a szakik bérét, ez közel a fele.

De erősen attól függ, miből milyen drágát veszel, pl. lehet kapni parkettát 1000 és 10000 Ft-ért is.

2011. márc. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2 millio ,ha mindent megcsinalsz
2011. márc. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem a leges-legolcsóbbakat vettem meg a mostani lakásba sem, inkább utánajártam, hogy szebbet és jót tudjak viszonylag olcsón venni.
2011. márc. 5. 22:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha már rászánod magad akkor csakis minőségi anyagokkal dolgozz. Csaknem 100ezerbe került a laminált lapozás a két szobára, de ha lehetne dupla annyiért csináltatnám, hogy olyan anyagból legyen, ami állja a sarat. Az ablakok kb 300ezerbe kerültek, de ott tényleg jól utána jártam a dolgoknak, a festést mi csináltuk, a fürdőszobába még nem kezdtünk bele. Már olyan fél milliót költöttem rá, de még legalább ugyanennyi kell, hogy elégedett legyek vele. (55m2)
2011. márc. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!