Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Külsö kéményt kell vennünk a...

Külsö kéményt kell vennünk a központifütéshez. Milyen hosszúnak kell minimum lennie?

Figyelt kérdés
Láttam már,hogy éppen eléri a tetö kezdömagasságát.2 szintes házunk van.
2011. márc. 9. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért kell külső kémény? Nem turbós készülék lesz?

Ahogy én is láttam, épp hogy a tető fölé ér a szerelt kémény, de az a baj, hogy kéményese válogatja, hogy melyiknél mi az előírás :S

Nem tudom ugyan hogy hol laksz, de az ottani kéményestől kéne megérdeklődni, hogy ott mi a szabály?!

2011. márc. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Németországban lakunk.Kell a külsökémény,mert a rendes kémény régi és újra kellene húzni......Ha bélelnénk a kéményt az is annyiba kerülne mint az acélkémény....
2011. márc. 9. 17:19
 3/3 anonim ***** válasza:
A magyar szabvány a tető felett határozza meg, hogy a tetőn áramló és lebukó levegő ne áramoljon vissza a kéménybe, ezáltal a levegő nyomása "elfújná" a gázlángot.
2011. márc. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!