Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hangyák miatt költözzünk el?

Hangyák miatt költözzünk el?

Figyelt kérdés

Még az ük szüleim építették a házat,egy vidéki vájogházról van szó.Kezdünk nagyon kiborulni.Eddig csak nyáron jöttek elő,amikor nagyon meleg volt.De az elmúlt egy év minden nap előjöttek!


Felújítottuk a házat,ami több millió forintba került,és ezek meg szétromboltak mindent.


A fal gipszkartonozva lett tavaly nyáron.Pár napra rá arra ébredtünk,hogy a sok szárnyas hangya csapódik a régi fal és a gipszkarton között.(kb 2 centi rés van közötte).

Másnap megyek be a szobába és a fal (gipszkarton) közepén egy nagy lyuk és az egész falat elöntötték a sima hangyák.


Na ez nem lett volna még elég,meg lett csináltatva a padló.Átfúrták a parkettát és ott közlekednek.És ezeket minden szobában megcsinálják.


Pár napja hazajöttem vásárlásból.Épphogy leraktam a cukrot a konyha asztalra,csöngettek.Kimentem,beengedtem a postást,mire beértünk a konyhába már ott voltak a konyhaasztalon,de vagy 2-300 darab.A pofámról majd lesült a bőr.


Próbáltuk már befalazni őket,de újra áttörik a betont.Már nagyon sok szert használtunk,és arra a pár órára jók is voltak.


Több millió forintos kárt okoztak nekünk.


Valamilyen tartós megoldást tudnátok mondani?

Különben költöznünk kell:(


2011. márc. 13. 18:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem pest reject van,na az semmit se ér,hidd el.Anyukám vette,mert nagyon félek a pókoktól,vett magának is és mivel kettőt "adtak" az egyiket ide adta.Ugyanúgy van bent néha pók.

Hangyáink nincsenek,pedig vályog és tégla a ház.Néha volt a fában(fával fűtök) de az meg is döglött gyorsan.

Viszont a szomszédnál van hangya,neki át vittem ezt a pest reject-et,de egy hónap után se volt semmi változás.

Sajnálom,hogy nem segíthettem,de legalább azt leírtam,hogy nem minden olyan,mint a reklámban(az egérről nem is beszélve,eddig nem volt egér sose,kaptuk ezt az izét,na azóta 4x is volt már,jó,tudom,nincs össze függés,de az egereket se riasztja el)

2011. márc. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!