Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi álmaitok ruhadarabja? Amit...

Mi álmaitok ruhadarabja? Amit nagyon szívesen megvennétek, imádnátok stb? És milyen álmaitok csizmája?

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Speciel most egy nagyon szép kabát, amit nemsokára meg is veszek :) nem olcsó, de beruházok rá és így most évekig nem szeretnék másikat. Álomszép... hmm!

Amugy pedig szeretem a fűzőket/mídereket (mármint felsőként, nem fehérneműsre gondolok). Szerintem nagyon nőiesek, elegánsak. Egy fehér van nekem is. :)

2009. nov. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Első vagyok: álomcsizma pedig... ott figyel a szekrényemben :) Fekete, elöl fűzővel megkötős, oldalt kis dísszel, lapos talpú, kényelmes, bundás, vádli fölé érő. Tavaly vettem, áldom az eszemet, hogy nem hagytam a boltban :)
2009. nov. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindig más az álmaim ruhadarabja. Megveszem aztán újabb lesz.

Na persze nem álmaim ruháját veszem meg, mert azok drága, elérhetetlen árakon vannak (nekem) de veszek egy hasonló, olcsót :)

De úgy igazán nincs is álomruhám, álomcsizmám. Inkább vannak olyanok amik tetszenek, de nem szoktam belebetegedni egy ruhába, cipőbe ha nem vehetem meg :)


Ági

2009. nov. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha annyira megtetszik valami akkor vele álmodom, nos utána meg kell vennem mert nem megy ki a fejemből, ezért nem járok nagyon drága üzletekbe.
2009. nov. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Álomcsizma: térdig érő, sötétzöld, bőr, 5-7 centis, ilyen négyzetes sarok (vagy hogy hívják amikor olyan oszlopszerű a sarka, tehát nem tű és nem is vékony, de nem egybetalpú), belső oldalon zippzáros, lekerekített orrú (tehát nem teljesen kerek, megvan a nagylábujj "hegye", de az eléggé kerek).
2009. nov. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

cipő: [link]


ruha: [link]


és minden ami Vivienne Westwood. csak hihetetlen drága.

2009. nov. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%

Cipő: [link]


Ruha: [link] (bal oldali)


És egy gyönyörűség (kár, hogy a Steel egy szar márka:/) [link]

2009. nov. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

aáhh annyira egyszerű de mégis különleges a csizma miatt:D

2009. nov. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy gyonyoru, vilagosbarna Roberto Cavalli bordzseki...:-)
2009. dec. 1. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!