Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kertes házban lakom. Ősszel...

Kertes házban lakom. Ősszel rengeteg egér bejött a házba. Hogyan tudnám megoldani azt, hogy ne jöjjenek be?

Figyelt kérdés

Rendes alap van,vegyes építésű fal.De nyár végén,ősszel legalább 10 egér bejön(nem egyszerre persze)

Van pest reject is(ultrahangos rágcsáló riasztó) de nem jó.Maradt a ragacs.Abba nem mindig mennek bele.Sima egérfogó:szintén nem mennek bele(a lecsapódós fajtába sem)

A mérget nem eszik meg.A rágcsálóirtó amit hozott,azt se :-(

Valami ötlet még? A panelban a 3.emeleten egyik ismerősömnél is vannak egerek,azon nagyon csodálkoztam.Pedig ők is,mi is tisztán tartunk mindent,pláne,hogy kisgyerek is van.


2011. ápr. 5. 16:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Az egérméreg bevált,de csak úgy,hogy váltogattam.

Azóta egyáltalán nincs,szerintem a házat is messzire elkerülik :-)

2014. febr. 4. 16:39
 12/13 Miklosi Attila válasza:
Szia! Szinte ugyanebben a helyzetben vagyok. Meg tudnád mondani, hogy melyik méreg illetve mérgek kombinációja vált be végül?
2014. aug. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%
Nem tudom valaki olvassa-e meg ezt a posztot. Nekem is az osszes fajta merget kikerultek, a ragaszto sem fogta meg. Tegnap este a csapos egerfogoba ropogos mogyorovajat tettem (crunchy peanut butter itt Londonban), annak allitolag nem tudnak ellenallni. Reggelre elkapta.
2015. nov. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!