Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lakásvásárlás! Tudtok mondani...

Lakásvásárlás! Tudtok mondani olyan települést vagy városrészt ahol nincsenek cigányok?

Figyelt kérdés
Lakást, házat szeretnék venni, de valami viszonylag biztonságos környéken, az sem érdekel ha vidéken van. Van olyan része az országnak (a Rózsadombot egyelőre hagyjuk) ahol nincsenek cigányok?
2011. ápr. 7. 07:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Gyula Békés megye.

Nagyon kevés cigány van tényleg alig pár.

Ráadásul szép város.

Csak elég drágák a házak.

2011. ápr. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy szép, voltam már ott. Ott nincsenek romák? És mi van a románokkal? Elég közel a határ. Nem járnak át lopni?
2011. ápr. 7. 07:39
 3/26 anonim ***** válasza:
Kecskemét, Petőfiváros rész.
2011. ápr. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Nem veszélyes,vannak Románok de nincs velük baj.
2011. ápr. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Budapesten is drágák a lakások, és mégis minden lakótelepen (és a kertes részeken is) egyre több van. Egyedül az elit környéken nem, de azt meg dolgozó ember nem tudja megfizetni.
2011. ápr. 7. 08:16
 6/26 anonim ***** válasza:
Kismaros!
2011. ápr. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Tekintve hogy a cigány egy vándornép, szerintem felesleges egy ilyen miatt sokkal több pénzt kiadnod a lakásért. Simán lehet, hogy egy év múlva fogja magát néhány család és odaköltözik a környékre.

Egyébként ahol a szüleim laknak, az sem rossz: Szekszárdon a "főtér" fölött a domboldalon futnak utcák, ahol szép házak vannak nagy udvarral. 3 utcán nagyobb a forgalom, de a kisebbek nagyon nyugodtak. Vannak ott is cigányok, de csak pár km-rel kijjebb. És viszonylag ritkán látni őket. A főtérre nem nagyon mennek le, onnan meg ezek az utcák 5-10 perc alatt elérhetők.

2011. ápr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Szekszard szep hely. Ott szulettem. Bar ott is van egy cigany negyed ami eleg durva, ha jol tudom. "Chicago"?
2011. ápr. 7. 13:07
 9/26 brigimama ***** válasza:
17%
és te olyat ahol nincsenek magyarok?
2011. ápr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
brigimama.. sajnos egyre kevesebb olyan van, hála nekik is
2011. ápr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!