Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 16 éves leszek, vállalhatok...

16 éves leszek, vállalhatok kutyasétáltatást pénzért?

Figyelt kérdés

Faluban lakok a barátnőmmel vállalnánk kistermetű kutyák sétáltatását. olyan 500 ft/óra/1kutya. -ért gondoltuk.

szerintetek?


2011. ápr. 17. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Nevetséges. Ennyi.
2011. ápr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan erről is számlát kellene adnod, de nem foglalkozik ezzel senki, nyugodtan csináld a faluban. :-)
2011. ápr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha találsz megbízót,persze
2011. ápr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vállalhatsz de nem sokan fognak megbízni ilyennel, nincs az embereknek ilyenre pénzük. A kutyasétáltatás nem nagy dolog, 500ft/óra sok érte, talán egy mérges, harapós kutya sétáltatása megér 500ft-ot:D.

Egy szakmunkást alkalmaznak 500ftért óránként és ahhoz tudás is kell.

Próbálkozz napszámmal, fűnyírással, vagy nyáron gyümölcsszedéssel.

2011. ápr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
falun kiarák fizetne kutyasétáltatásért? kieresztik kertbe, aztán sétálgat magától. városban még talán lehetne.
2011. ápr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát azért köszönöm a válaszokat..
2011. ápr. 18. 19:24
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

Senki nem adna munkát. :D Vagy tényleg kerti kutya, aki meg elviszi sétálni, az azért teszi elsősorban, hogy a kutyájával legyen. Én se hagynám egy idegenre, elvégre mégiscsak az én kutyám. :D

Regisztrálj egy diákszövetséghez,de vidéken sajnos kb semmi meló, 3 éve nem kaptam, 4 szövetségnél vagyok regisztrálva. XD szánalmas.

Ja és amíg nem vagy 16, addig csak szülői engedéllyel, iskolai szünetben melózhatsz.

2011. ápr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!