Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tehetnénk az ellen, hogy...

Mit tehetnénk az ellen, hogy a társasházban nem fizetők utáni adósságot ne a rendesen fizetőkön hajtsák be emeléses formában?

Figyelt kérdés

Látványosan emelgetik a közös költséget és egyéb társasház költséget, hogy próbálják az adósságokat csökkenteni. De így én fizetem azokét, akik nem fizetnek!!! Én nem szeretném, így is épp, hogy kijövünk.

Mit tehetnék?


2011. máj. 4. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos, ez a közösség átka. A társasház tehet annyit, hogy behajtásra viszi a tartozásokat.
2011. máj. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Családi házba költözöl. Ezzel nem nagyon lehet mit csinálni, össze vagytok zárva, ha valaki nem fizet, azt a fizetők szívják meg.

Esetleg kicsit "terrorizáljátok" őket! Például írjátok ki a hirdetőtáblára, hogy kik vannak elmaradva és mennyi közös költséggel. Hátha segít valamit.

2011. máj. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A víz, villany, gáz is így működik.
2011. máj. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 D.O.81 ***** válasza:
100%

Összeférhetetlenségi eljárást indítotok ellenük, illetve polgári peres úton tudjátok még jogilag kitaposni a belüket. Esetleg az adósságukat eladjátok egy behajtó cégnek. Az majd gondoskodik az álmatlan éjszakáikról.


Azt hiszem ennyi, amit jogilag megtehettek.


Sok sikert!

2011. máj. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!