Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A szomszéd ablakától hány...

A szomszéd ablakától hány centiméterre lehet elkezdeni építkezni?

Figyelt kérdés
Kicsit értelmetlen a kérdés,de a lényeg az h a szomszédnak van 3 ablaka ami kb 30x40cm-es (klasszikus fürdőszoba, spájz ablak), és neki abból áll ki a napja, h onnan kukucskál át hozzánk, be a házba. Az h az udvar különböző pontjain ugyanezt csinálja az már nem érdekel annyira, csak ez, m ugye mégis csak belát a házba. Arra gondoltam h a 3 ablak elé leállítok pár oszlopot, és rácsavarozni OSB lapot. Nem véglegesen, csak pár napig, hátha ráébred,h mi a helyzet. Szval az a kérdés, h ezt hány centire kezdhetem el építeni az ő ablakától?
2011. máj. 21. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
A helyi önkormányzat szabályozza, és még településen belül is változik a rendezési terv alapján.
2011. máj. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nálunk elég érdekesre sikeredett az építés. Az említett ablak, a mi bejárati ajtónktól kb 4 méterre van...
2011. máj. 24. 08:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahhoz miért kell építési engedély? Felállítasz egy létrát, ráteszel egy szőnyeget és meg van oldva. Szerintem rakhatod nagyjából fél méterre, attól a szellőzőablakon keresztül még meglesz a szellőzése, nem szólhat semmit.
2011. jún. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!