Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Főiskolások albérletéhez...

Főiskolások albérletéhez szokott "járni" tányér, evőeszköz meg ilyesmi?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Általában nem.
2011. jún. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

fenét nem! :P

mi is úgy adjuk ki a lakásunkat, h a leselejtezett cuccainkat odavittük. régi tányért, pohár, edény, eszcájg, bútorok, konyhai gépek. még ágyneműt is adtunk a srácnak :D


az összes többi ismerősöm albijában megvannak ezek a dolgok. olyat kell keresni, ami full bútorozott, felszerelt.

2011. jún. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ahogyan a válaszokból is láthatod, ez eltérő. Előre tájékozódni kell, hogy bútorozott-e, hogy a konyha mennyire felszerel, kapsz-e ágyneműt..asszem ezek a legfontosabbak. És mindenképp előre állapodjatok meg abban, hogy ha valami elromlik, azt kinek a költsége megjavíttatni.
2011. jún. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Mi is kiadni készülünk a lakást, hát nem tudom, hogy akkor hagyjunk-e benne ilyesmit vagy nem... De hát végülis az a legkevesebb, pár darab tányért-kanalat tudnak maguknak hozni, nem? Amikor én fősulis voltam, mi is vittük a sajátjainkat.
2011. jún. 22. 23:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindig meg kell előre beszélni a bérbeadóval. Ilyen, h "főiskolások albérlete" amúgy nincs is. Van albérlet, amit éppen főiskolások vesznek ki. Hol jobban, hol kevésbé bútorozva. Laktam már olyan helyen, ahol minden volt, ami csak kellett, de olyan helyen is, ahol alapvető dolgok hiányoztak. Aztán ha hosszú ntávra tervezel és vannak bútoraid, akkor bútorozatlant is kivehetsz, ott semmi sincs.
2011. jún. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem pár lehasznált konyhai eszközt bárki tud nélkülözni.

mi sem a Herendit meg az ezüst eszcájgot adtuk oda, hanem ami már nem kellett.

túlkínálat van az albérletekből is, és azért lássuk be, szívesebben vesznek ki olyat, amibe csak a ruháikat kell vinni, és nem egy komplett vasedény boltot :)

2011. jún. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van még a régi lakó holttestét is ottfelejtik és azt megeheted a mélyhűtőből
2011. jún. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!