Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hűtőszagtalanítás? Mi a...

Hűtőszagtalanítás? Mi a leghatásosabb?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mitől büdös, mert albérleti, már használt hűtőről van szó. Szépen kitakarítottam, szerllőztettem, de nem tűnik el ez a szag belőle.
2011. júl. 7. 21:10
 1/7 anonim válasza:
0%
Légfrissítő.
2011. júl. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

gondolom attól, hogy valami nagyon okos csukottan tárolta.


tegyél bele nyers őrölt kávét, akár több kis tálkában, és az elűzi a szagot.

2011. júl. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet kapni aktív szenes hűtő szagtalanító golyót :)
2011. júl. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mosd ki ecettel - az elveszi a szagot. Utána tarts kisebb tálkában nyers darált kávét benne, akkor nem jön vissza.


A légfrissitötöl csak büdösebb lesz - meg a kaják is beveszik a szagát.

2011. júl. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ecet, kávé, vagy egy félbevágott citrom, mindhárom jó megoldás. Csak aztán ne felejtsd bent, mert még rosszabb lesz, ha már mászni kezd :)
2011. júl. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szódabikarbónát tegyél a hűtőbe, remekül szagtalanít. Ha ez sem, akkor szilikagéles macskaalom, nem vicc.
2011. júl. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi. hűtőszagtalanító kettő is van már benne, azok a kis golyók, citrom is volt már benne, de a citrom lett hűtőszagú, nem fordítva...de akkor kipróbálom majd a kávét.
2011. júl. 8. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!