Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Üdv Gondolkozunk azon, hogy a...

Üdv Gondolkozunk azon, hogy a gázfűtésű rendszerünket, elektromosra cseréljük le?

Figyelt kérdés
Nem plafon és padló fűtésre! Kinek mi a véleménye? Én sok mellette és sok ellene szóló szavazatot olvastam több helyen. Nekünk belülről pluszba hungarocellel is szigetelt a lakás hogy a hőt tartsa és panelba lakunk. Azt tudom, hogy az áram drágább de mennyivel és megéri e váltani?
2011. júl. 11. 12:37
 1/5 anonim válasza:

Én elektromosra biztosan nem térnék át. Valóban jóval drágább mint bármi más.

Volt, amikor egy elektromos cserépkályhával fűtöttem. 40000 forintomba került egy hónap alatt, és csak arra volt elég, hogy egy szobát kifűtsön.

Nem ajánlanám az áttérést.

2011. júl. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Nekünk belülről pluszba hungarocellel is szigetelt a lakás hogy a hőt tartsa és panelba lakunk."


Te jó ég! Belülről szigetelt lakás!?


Azon túl, hogy iszonyú tűzveszélyes, de még élhetetlen is.



A fűtésen meg hiába gondolkozol, nem engednek leválni a központi fűtés rendszerről.

2011. júl. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sokkal drágább. Számold ki, mennyit fogyaszt egy megfelelő méretű villanykályha. Átlagos árakkal számolva egyébként olyan három-négyszeresébe fog kerülni. Plusz ha leváltok a fűtésről, a rendelkezésre állást mindenképpen meg kell fizetnetek.

Számolj utána a dolognak, de az áram nagyon korszerűtlen és drága fűtési mód.

2011. júl. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egységnyi energia előállítása kb háromszor annyiba kerül villannyal, mint gázzal.

Szerintem ezzel válaszoltam a kérdésre.

ezen kívül még én sem láttam olyan panel lakást, aminek a fűtése teljesen egyedi és a központi rendszertől független volt.

2011. júl. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A válaszom az.. Belülről és kívülről is szoktál szigetelni a lakásokat sok ismerős aki ért hozzá már csinálta amúgy meg nézz utána mielőtt leírod.. ezt..

A másik. Falra szerelhető villanyfűtésről lenne szó nem gázkályháról és nem kell leválasztani magunkat a központi fűtésről. De ami aggasztott az a villanyszámla hogy megdobja nagyon.

2011. júl. 15. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!