Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyit költötök élelmiszerre,...

Mennyit költötök élelmiszerre, tisztálkodási szerre, tisztító szerre egy hónapra?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Még sosem számoltam így össze, de 150ezernél többet biztosan nem, mert nagyjából annyi marad rá. Persze ebből van, hogy marad is még, vagy kell mást is venni, pl. ruhát, cipőt. Négyen vagyunk.
2011. júl. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ketten vagyunk kb 50.000 az elelmiszer, drogerias cuccok, tisztitoszer. ebben nincs benne egyikunk cigije es ruhazkodasa sem.
2011. júl. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40-60 ezret ketten.
2011. júl. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek semmiből sem ócskát venni pl én nem szeretem a tescos mosószereket meg társait minden márkás dologbol ki kell figyelni hogy meik hol akciós én nekem családi házam van nemrég épült és sikerült eléggé olcsón hozzájutni de azért figyelek arra hogy ne szorjam el a pénzt marhaságokra de az ilyenek hogy takarítószerek kézmosószappanok általában dm esek... de tusfürdőből azért dovet veszek mert azt szeretem és nem pattogok ki tőle a párom általában axot használ meg azért mosószerből sem veszek meg ilyen ocska vackokat egyszer bevásároltam a lidl be belőle és nem lettek valami tiszták a ruhák és ki is pattogtam elég szépen és a kenőcsök sem voltak olcsóak ezért abbol ariel v persil öblitő sima lenor sensitive a mosogatógépnek általában somatot veszek megszűnt AZ eggyik illatszer és 1500 ért jutottam hozzá a 120 darabos perfect-hez nagyon megörültem neki én kb ilyenekre figyelek és akkor jót is vettem olcsóbban 4 en vagyunk
2011. júl. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ketten vagyunk, és kb. 40-50.000Ft.
2011. júl. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!